L.Nigerki zasypały się swoimi jajami!!

To jest forum o mrówkach występujących w Polsce

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

marekkazik
Posty: 14
Rejestracja: pn 13 sie, 2012

śr 15 sie, 2012

Witam. Proszę o pomoc, co mam zrobić ...
Miałem swoje mrówki w probówce a dziś postanowiłem zmienić im formikarium na dużo większe ...
Czytałem o tym, jak t zrobić. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem wydawało się wysypanie ich ...
Więc wysypałem ja na środek areny, one zaczęły szybko wkładać jajka do głównego wejścia i zasypywać się jajami ...
Teraz sprawa wygląda tak, że połowa robotnic jest zawalona między jajami kilka jest w pomieszczeniach z których nie mogą wyjść, a królowa stoi w głównym wejściu a nie wiem czy się nie udusi ... co mam robić.
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

śr 15 sie, 2012

marekkazik pisze:Witam. Proszę o pomoc, co mam zrobić ...
Miałem swoje mrówki w probówce a dziś postanowiłem zmienić im formikarium na dużo większe ...
Czytałem o tym, jak t zrobić. Najlepszym dla mnie rozwiązaniem wydawało się wysypanie ich ...
Więc wysypałem ja na środek areny, one zaczęły szybko wkładać jajka do głównego wejścia i zasypywać się jajami ...
Teraz sprawa wygląda tak, że połowa robotnic jest zawalona między jajami kilka jest w pomieszczeniach z których nie mogą wyjść, a królowa stoi w głównym wejściu a nie wiem czy się nie udusi ... co mam robić.
Czekać, teraz już nic nie poradzisz. Udostępnij im na arenie probówkę.
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
marekkazik
Posty: 14
Rejestracja: pn 13 sie, 2012

śr 15 sie, 2012

Dzięki :) Królowa już wyszła i siedzi w probówce, a robotnice powoli wynoszą jajka... Wielkie dzięki :)
ODPOWIEDZ