Tele arachnea?!

Czasami napiszą... czasami sfilmują - mrówy są obecne w mediach! Ponadto "linkownia", komentarze, opinie, nowości z sieci

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

ndz 27 maja, 2007

Ci to dopiero działają :shock:
http://www.tele.arachnea.org/
DAAMOOK
Posty: 179
Rejestracja: wt 11 paź, 2005
Lokalizacja: Białystok

ndz 27 maja, 2007

Mrówkolew pisze:Ci to dopiero działają :shock:
http://www.tele.arachnea.org/
Ano ciekawe to to jest.
Telefonia voip ciagle sie rozwija. Ale zastanawia mnie jedno - mianowicie jakim cudem podpisali umowy z operatorem telefonii? Przeciez chodzi tu o calkiem spore sumy pieniedzy.
A moze dzialaja na zasadzie rebrandingu? Chmmm ciekawy pomysl.
_Andrzej_
Posty: 1
Rejestracja: sob 02 cze, 2007
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

wt 05 cze, 2007

Witam serdecznie wszystkich Użytkowników Formicarium.pl :)

Jako, że pojawił się tutaj wątek o TELE Arachnea - usługi, którą miałem przyjemność sam uruchomić, to pozwalam sobie napisać do Was kilka słów (lekko spóźnionych, bo czekałem na aktywację konta :) ).

Przede wszystkim chciałbym zaprosić Was do przyłączenia się do tej usługi. Mimo, że jej nazwa sugeruje troszkę ograniczoną grupę, to jednak została ona wdrożona dla wszystkich terrarystów w tym oczywiście i Was.
Moim celem jest połączenie naszej społeczności w jednym systemie komunikacyjnym. Wiem, że wszyscy mają gg, skype i wiele innych programów czy też komunikatorów. TELE Arachnea jest jednak dedykowana dla terrarystów i pasjonatów, dlatego też nie będzie nikt Was za jej pomocą nękał reklamami czy też spamami. Cieszmy się, że mamy coś swojego.
Zapewniam, że ta usługa będzie się ciągle rozwijać - od Was może zależeć , w którą stronę pójdziemy.

Jest też okazja, aby wesprzeć trochę finansowo Wasz Serwis. TELE Arachnea ma program lojalnościowy dla promujących ją serwisów internetowych. Zapraszam do zapoznania się z jego zasadami i oczywiście do współpracy.
Zapraszam też do współpracy jako serwisy terrarystyczne. Jesteśmy terrarystami, a to bardzo dużo znaczy. To bardzo ważna grupa społeczna, a my jesteśmy jej częścią.

Jeszcze raz dziękuję za gościnę na Formicarium.pl

Pozdrawiam,
Andrzej Piróg
Administrator Serwisu Arachnea.org
Terrarystów łączy najlepiej... TELE Arachnea - telefonia dla terrarystów i pasjonatów. Zapraszam na www.tele.arachnea.org
ODPOWIEDZ