Mordercze mrówki :-D

Czasami napiszą... czasami sfilmują - mrówy są obecne w mediach! Ponadto "linkownia", komentarze, opinie, nowości z sieci

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
SmoodeR
Posty: 400
Rejestracja: ndz 27 sie, 2006
Lokalizacja: ok. Gliwic

pn 01 paź, 2007

Jakby ktos mial ochote to jutro tj. 2 pazdziernika o godzinie 20:20 na TVP 1 poleci horrrrrrror z naszymi ulubiencami w roli glownej :D
Nie spodziewam sie tam zobaczyc nawet kilku naukowo potwierdzonych faktow, ale i tak chetnie zobacze bo jeszcze sie z podobnym pomyslem na film nie spotkalem ;-)

Tytul filmu to oczywiscie "Mordercze mrówki" :D
http://www.dzis.tv/jutro/30844/Mordercze_mrowki
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

pn 01 paź, 2007

No toś "MackGaivera" (czy jak mu tam) nie oglądał :D:D:D
Jest wiele gatunków mrówek realnie zagrażających życiu człowieka - ciekawe o jakich toto będzie ;)
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
SmoodeR
Posty: 400
Rejestracja: ndz 27 sie, 2006
Lokalizacja: ok. Gliwic

pn 01 paź, 2007

OOoooo... faktycznie w jednym odcinku McGivera byly mordercze mrowki :D ale wtedy jakos nie zwracalem na to uwagi ;)
Mrówek
Posty: 158
Rejestracja: sob 31 mar, 2007
Lokalizacja: Sanok (Podkarpacie mrówczym rajem ;))

wt 02 paź, 2007

A oglądałeś ten, co z betoniarki zrobił samolot? :lol:
Awatar użytkownika
Miniu
Posty: 709
Rejestracja: pt 08 cze, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

wt 02 paź, 2007

A widziałeś jak genialnie zrobił wykrywacz kłamst a co do mrówek to oczywiście oglądam
asak
Posty: 230
Rejestracja: czw 17 sie, 2006

wt 02 paź, 2007

MRÓWKI GÓRĄ :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

wt 02 paź, 2007

Przysięgam, że to najgorszy film jaki oglądałem w życiu :lol: Totalne dno! To chyba musiał być baaardzo niskobudżetowy film... Pomijam fakt, że w roli głównej występuje kobieta, która ma teorię, że mrówki mają swiadowość (w prawdzie na tym forum kilku takich też się znajdzie ;)), że ,,mrówki" są tam przedstawione jako sterta wirtualnej masy, najbardziej razi mnie to, że te mrówki np. układają się w rękę, która unosi się nad ziemią, czyli co? One latają?
Dno totalne! Lepiej zrobiliby ekranizację Imperium Mrówek.
Awatar użytkownika
Orn
Posty: 612
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Gdynia

śr 03 paź, 2007

Mrówkolew pisze:najbardziej razi mnie to, że te mrówki np. układają się w rękę, która unosi się nad ziemią, czyli co? One latają?
Nie, po prostu zczepiły się odnóżami i część robiła za szkielet a część robiła za ścięgna:).
Nie oglądałem od początku. Wytrzymałem 7 minut. Zakończyłem oglądanie na komputerze z iskrzącymi mrówkami :D
Awatar użytkownika
SmoodeR
Posty: 400
Rejestracja: ndz 27 sie, 2006
Lokalizacja: ok. Gliwic

śr 03 paź, 2007

hehehehe niestety nie obejrzalem do konca.... nie dalo sie :P rownie dobrze mogli zamiast mrówek dac kazde inne stworzonko i film bylby tak samo "pasjonujacy" ;-)
Scenarzysci musieli chyba byc pod wplywem jakis srodkow odurzajacych lub zmieniajacych nastroj zeby wymyslec "mrowczy komputer" i te unoszace sie "ramiona" :D
bzyx1
Posty: 459
Rejestracja: sob 16 gru, 2006
Lokalizacja: Poznań

śr 03 paź, 2007

Mrówkolew pisze:w roli głównej występuje kobieta, która ma teorię, że mrówki mają swiadowość (w prawdzie na tym forum kilku takich też się znajdzie Wink), że ,,mrówki" są tam przedstawione jako sterta wirtualnej masy
W końcu to nie coś realistycznego tylko SF (a nie jak piszą horror) więc musi być coś nierealistycznego!
Oprócz tego tylko jedno słowo-dno!
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

śr 03 paź, 2007

Pozwolę sobie nie komentować - kto oglądał choćby kilka minut - wie, jak brzmiałby komentarz :D
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
Zordon
Posty: 237
Rejestracja: pt 29 cze, 2007

śr 03 paź, 2007

Na początku były fragmenty filmów z prawdziwymi mrówkami - pochód mrówek. Późniejsze pif-paf niebieskim ognikiem były już aż nazbyt dziecinnie naiwne. :)
adamsky
Posty: 41
Rejestracja: pn 05 lis, 2007
Lokalizacja: Bielsko-Biała

pt 21 gru, 2007

bzyx powinieneś/naś zostać krytykiem normalnie albo filozofem :!:
ODPOWIEDZ