gry z mrówkami - zna ktoś?

Czasami napiszą... czasami sfilmują - mrówy są obecne w mediach! Ponadto "linkownia", komentarze, opinie, nowości z sieci

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
cupi
Posty: 333
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: Warszawa

wt 30 cze, 2009

czy ktoś z Was jest w posiadaniu jakiejś gry o mrówkach typu symulator? byłbym za takową bardzo wdzięczny :)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez cupi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

wt 30 cze, 2009

Na necie można znaleźć gry typu Sim ant czy The ants (nie pamiętam za bardzo nazw) :)
Awatar użytkownika
BartTP
Posty: 410
Rejestracja: pt 03 mar, 2006
Lokalizacja: Szczecin

wt 30 cze, 2009

SimAnt - stara gra Maxis. Za małolata rżnąłem w nią z wywieszonym ozorem. Potem jednak się okazało, że jestem arcykrólową i zjadam wszystkie czerwone mrówki średnio w pięć minut, a Full Game przechodzę w godzinę, więc przestałem w to grać. :(
Awatar użytkownika
cupi
Posty: 333
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: Warszawa

wt 30 cze, 2009

A coś bardziej zaawansowanego technologicznie? Albert mówił mi, że ktoś tu na forum dysponuje takową grą :)
Znajdź piękno w otaczającym Cię Świecie! :)
Awatar użytkownika
socolovsky
Posty: 390
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: Łódź

czw 02 lip, 2009

Z nowszych gier o mrówkach można pograć w "The Empire of the Ants" (luźno oparte na książce o tym samym tytule).
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

czw 02 lip, 2009

Ładne badziewie. W ogóle nie jest zoptymalizowane. Gra z 2000 roku a na kompie z zeszłego roku się tnie wniebogłosy. Demo mnie raczej zniechęciło:D
Awatar użytkownika
socolovsky
Posty: 390
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: Łódź

wt 07 lip, 2009

Gra z 2000 roku a na kompie z zeszłego roku się tnie wniebogłosy.
Miałem tak samo. Myślałem, że to wina mojego PCta, albo że ściągnąłem jakąś kaszaniastą wersję tej gry, ale widocznie to powszechny problem.
ODPOWIEDZ