mrówka z klasą

Czasami napiszą... czasami sfilmują - mrówy są obecne w mediach! Ponadto "linkownia", komentarze, opinie, nowości z sieci

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

pt 23 lip, 2010

Ostatnio szukając czegoś na googlu natrafiłem na tego bloga. Rozczuliły mnie grafiki jakie autor załączył do poszczególnych artykułów. Warto przeczytać tekst bo wtedy nabierają one większego sensu. Co prawda nie przeczytałem jeszcze całego tekstu ale już na podstawie krótkich fragmentów zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Poniżej kilka wybranych grafik:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a teraz niech się przyzna ten użytkownik forum, który jest Konradem tj. autorem tekstu?
Awatar użytkownika
dexter688
Posty: 593
Rejestracja: wt 11 sie, 2009
Lokalizacja: Iwonicz

pt 23 lip, 2010

Niezłe :lol:

Kilka wiadomości zawężających pole poszukiwań autora:

Kod: Zaznacz cały

Osoby:	Piotr Boratyński, Przemysław Urawski, Konrad Górczyński

Kod: Zaznacz cały

Więcej o nas:	Jesteśmy uczniami drugiej klasy gimnazjum.
Piotr Boratyński - Uczę się najlepiej w swojej klasie. A poza tym interesuję się przyrodą. Myślę, że mnie polubicie.
Przemysław Urawski - Interesuję się fotografią. Lubię łowić ryby i grać na komputerze.
Konrad Górczyński - Interesuję się entomologią i astronomią. Moimi ulubionymi zwierzakami są oczywiście mrówki. Moje pozostałe hobby to: kapsle (kolekcjonowanie) i klocki LEGO (głównie kolekcjonowanie, chociaż nieraz coś zbuduję, od tego są). Bardzo lubię słuchać muzyki elektronicznej.

Kod: Zaznacz cały

Miasto:	Łaskarzew
Województwo:	mazowieckie
Wiadomości z przed trzech lat (chyba). Koledzy autorzy mają więc około 18 lat :D
"Turysta nie wie skąd wraca,
podróżnik nie wie dokąd jedzie"
M.rubida, Myrmica sp., M.ruginodis, F.polyctena, F.sanguinea, F.cunicularia, F.cinerea, Formica fusca, L.niger, L.flavus, L.brunneus, L.mixtus, D.quadripunctatus, C.ligniperdus.
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

sob 24 lip, 2010

o kurczę i jeszcze kapsle zbiera.. podobnie jak ja :D
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

ndz 25 lip, 2010

sodek pisze:o kurczę i jeszcze kapsle zbiera.. podobnie jak ja :D
sodek, no nie ukrywaj się z tym tak. :D
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
ODPOWIEDZ