Focus.

Czasami napiszą... czasami sfilmują - mrówy są obecne w mediach! Ponadto "linkownia", komentarze, opinie, nowości z sieci

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
BartTP
Posty: 410
Rejestracja: pt 03 mar, 2006
Lokalizacja: Szczecin

pt 15 gru, 2006

Focus, jak wszystkie nasze media, stanął na wysokości zadania. W dziale "Upominki z głową", powołując się na portal formicarium.pl, jego redaktorzy napisali byli, iż Antquarium jest niezbyt dobre dla mrówek, natomiast, podobno, polecamy Ant Big Farm.

Żałosne, nie sądzicie?
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

pt 15 gru, 2006

Ostro! Zrobiłbyś skana tego artykułu? O czym on dokładnie opowiadał?
Awatar użytkownika
BartTP
Posty: 410
Rejestracja: pt 03 mar, 2006
Lokalizacja: Szczecin

pt 15 gru, 2006

To nie artykuł, tylko mała ramka.
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

pt 15 gru, 2006

No to co tam było napisane?
Coś typu:
Ostatnio coraz większą popularnością cieszy się hodowla... mrówek! Może być to oryginalny i wartosciowy prezent. Na rynku jest dużo specjalnych ,,mrówkariów". Portal www.formicarium.pl nie poleca jednak tzw. Antquarium, natomiast zabawka Ant Big Farm będzie idealna!

Czy napisali tam adres strony? Jeśli tak to jak dla mnie bomba! Jeśli ktoś wejdzie na formicarium.pl i przeczyta kilka artykułów to myślę, że nie kupi żadnego ant farma lub coś w tym stylu. Zresztą to że piszą o hodowli mrówek w ,,Focusie" to oznaka, że staje się ona coraz popularniejsza! :D
ReYc
Posty: 198
Rejestracja: pn 10 kwie, 2006
Lokalizacja: Opole

ndz 17 gru, 2006

no ale to wygląda na reklamę tych Ant Big Farm bo ja tak naprawdę nie kojarzę abyśmy coś o tym rozmawiali
i co do tych Antquarium to się zgadzam bo w sumie po co to jest w obiegu
[b][i]När Vindarna Viskar Mitt Namn[/i][/b]
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

ndz 17 gru, 2006

Witam :)
Małe wyjaśnienie - opierajc się na moim artykule, w którym "bluzgam" na antquarium DOPUSZCZAJĄC jednocześnie do siebie myśl, że AntFarm spełnia podstawowe wymogi chowu - wysnuł sobie ktosik w FOKUSie wniosek (błędny oczywiście) iż POLECAM tę zabawkę...
Mam nadzieję, że uda mi się sprawę wyprostować w ich redakcji. a może nawet umieścić odpowiednią notatkę w tym piśmie.
Jedno co pozytywne w tym incydencie - coraz więcej ludzi dowiaduje się o tym hobby ;)
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

pn 18 gru, 2006

Ehhh, ludzie to dziwne zwierzęta...
rzepa żepa ziepa ziepa
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

śr 20 gru, 2006

Witam :)
No i wsio już dla mnie jasne.
Po wczorajszej rozmowie z redaktorem FOCUSa odpowiedzialnym za dany dział, troszkę się uśmiechnąłem - okazało się, że stał się On jedną z ofiar bzdetnej reklamy antquariów a poszukawszy w necie informacji, trafił na naszą stronę i mój artykuł.
Podsumowując - sformułowanie, którego użył w tej notce, brzmiało raczej tak, iż "bardziej już niż anquarium, polecam antfarm" - z czym nie mogę się nie zgodzić, chociaż z braku miejsca w ramce, zabrakło tam konkretniejszych informacji na temat alternatyw dla tych zabawek.
No cóż... zobaczymy co i kiedy wyrośnie z ziarenek, które mam nadzieję udało mi się w głowie Pana X zasiać w tematyce ;)
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

czw 21 gru, 2006

Podaruj mu Piotr jakieś ładne formikarium zasiedlone mrówkami może się facet zainteresuje, bo przecież nie wyrzuci. Jak się już zafascynuje mrówkami to z pewnością napisze jakiś potężny artykuł :D

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

czw 21 gru, 2006

I co, kolejne formi na biurku jakiegoś snoba? Podarowane żyje krótko, zapracowane jest nieśmiertelne... Proponuje abyś złożył mu propozycje zakupu z rabatem czy coś
rzepa żepa ziepa ziepa
ODPOWIEDZ