Debilne zabawy "cywilizowanych ludzi"

Czasami napiszą... czasami sfilmują - mrówy są obecne w mediach! Ponadto "linkownia", komentarze, opinie, nowości z sieci

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

czw 21 gru, 2006

Witam
Tym razem bez uśmiechu...
Podobno "kulturalny ZACHÓD" bije nas na głowę pod każdym względem - z pewnością pod wieloma, szczególnie, gdy mówić o kretyńskich zabawach...
http://www.metacafe.com/watch/242187/sp ... fire_ants/
Skomentuję jako osoba mająca pojęcie tak o mrówkach, jak i pajęczakach :
Sulfuga siedząca w ciasnym pojemniku, jest rozdrażniona i nastawiona na atak względem wszystkiego, co się porusza - naturalne zachowania w obronie życia...
Wsypane "na wariata" do tegoż pojemnika Camponotus sp. (wnioskuję po gabarycie i widocznym polimorfizmie) nie myślą o walce czy polowaniu - ich jedynym celem w danej chwili jest ucieczka. Są zdezorganizowane i w rozsypce, na dodatek śliskie podłoże nie zapewnia im w żadnym stopniu oparcia dla nóżek - nie dziwota, że giną masowo pod "nożycami" jakimi dysponuje pajęczak.
Pocieszę miłośników mrówek - coś takiego w naturze nie ma miejsca a najwyżej kończy się w podobny sposób, jak krążący po sieci teledysk grupy Rammstein ;)
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

czw 21 gru, 2006

Witam
Poczułem się tak samo jak po ogłoszeniu wyników głosowania na prezydenta...
Nie dziwota że ten tak zwany "zachód" sie tak zachowuje. Ciągłe nastawione do wojny w imie pokoju U.S. i A. posiadają wysoki poziom zasobów żołnierzy. A żołnierz wiadomo: ni to pojęcia nie ma o otaczajacym go świecie. Ba, nie tylko żołnierz ale i wiekszość społeczeństwa tego kraju, bo jak wytłumaczyc np że 1/3 społeczeństwa nie potrafi wskazać na mapie swojego kraju bądz też Europy. Zacofanie i tępota. Może jak zdejmą obowiązek wiz to my, Polacy, czegoś ich nauczymy...

Ps: Wizja świata mnie przytłacza... tego świata...
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

czw 21 gru, 2006

Cholerni amerykańcy :x

Z tego co wiem to 70% ankietowanych amerykanów przypadkowych z ulicy, na pytanie: ,,Jak się nazywa KAROL II?" odpowiedziała źle :P
albo co 3 amerykanin myśli, że dinozaury wyginęły o 3 tys. lat temu....

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

czw 21 gru, 2006

Wiesz, tam w szkole przeważa kreacjonizm nad ewolucjonizmem więc nic dziwnego. Niedługo Giertunio i u nas to wprowadzi. Tak jak mature z religii. Temat przewodni: Termodynamika smoły w aspekcie smażenia grzeszników. Nierealne ale wszystko co nierealne u nas "ciałem sie staje"...
rzepa żepa ziepa ziepa
bzyx1
Posty: 459
Rejestracja: sob 16 gru, 2006
Lokalizacja: Poznań

czw 21 gru, 2006

Z kąd ja to znam ;)
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

pt 22 gru, 2006

bzyx1 pisze:Z kąd ja to znam ;)
No własnie... :?
rzepa żepa ziepa ziepa
bzyx1
Posty: 459
Rejestracja: sob 16 gru, 2006
Lokalizacja: Poznań

pt 22 gru, 2006

źle mnie zrozumiałeś, ja tego nie robie ale gdzieś na animal planete lub discovery pokazywali podobne, tyle ze motyla dawali jakieś tam jadowitej mrówce tylko po to aby jego ukąsiła i badali proces śmierci, ale to było dla badań a tamten film dla jaj, ale dziś o wiele bardziej męczy się zwierzęta chociażby gdy konie idą do rzeźni ale trza być twardym zwierze to zwierze służą człowiekowi, nie można ich męczyć ale to tylko zwierzęta...
I pomyślcie że w niektórych krajach męczą się o wiele bardziej i to ludzie pająk ugryzie i giniesz a w obozach koncentracyjnych zabijają się o jednego szczura którego ktoś złapał :cry: i żyją w połowie na drugim świecie, praktycznie nie mają po co żyć bo i tak za kilkanaście lat zginą :cry:

Pomyślcie lepiej o nich, oczywiście nie krytykuje że jesteście oburzeni...
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

śr 27 gru, 2006

Albert pisze:
bzyx1 pisze:Z kąd ja to znam ;)
No własnie... :?
"z kąd" pisze sie "skąd" - to ta aluzja do systemu nauczania. :)
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

śr 27 gru, 2006

Jak to się mówi: uderz w stół, a norzyce się odezwą :twisted:
ODPOWIEDZ