Witam Panów i Panie

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Maximus
Posty: 193
Rejestracja: śr 03 paź, 2007
Lokalizacja: Wejherowo

czw 04 paź, 2007

Nazywam sie Maciej mam 16 lat pochodzę z Wejherowa i tam mieszkam oraz uczęszczam do liceum.
Hoduje Nigerki od jakiegoś miesiąca. Moje zainteresowanie życiem mrówek było praktycznie od dzieciństwa ale ograniczało sie do chwilowego patrzenia na mrówy jak przebywałem w ogródku fascynowała mnie ze jest to jakby miasto w miniaturze i ciekawiło jak mrowisko wygląda pod ziemią. Miał ktoś z was tak samo ??
Pewnego razu jak kuzynka przeglądała u mnie allegro w poszukiwaniu jakiegoś ptasznika natchnęło mnie żeby looknac czy są mrówki iiii sie zaczęło 2-3 dni czytałem na forach Co i jak, a następnie zrobiłem formi kupiłem mrówy I mam. Nie mogę sie doczekać sezonu rójek :P Pozdrawiam wszystkich mrówko fanów.
Awatar użytkownika
Orn
Posty: 612
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Gdynia

pt 05 paź, 2007

Witam. Jakie mrówki kupiłeś? Jak im się żyje w Twoim formi?
Pozdrawiam.Powodzenia w mrówczej przygodzie.
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

pt 05 paź, 2007

Witam!
Jeśli przeczytasz niektóre strony użytkowników na <a href="http://formicopedia.org/mrowki">formicopedii</a> to zobaczysz, że nie tylko Ty tak zaczynałeś. :wink:
Awatar użytkownika
Miniu
Posty: 709
Rejestracja: pt 08 cze, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

pt 05 paź, 2007

Witamy w gronie mrówkolubów :D
Awatar użytkownika
Maximus
Posty: 193
Rejestracja: śr 03 paź, 2007
Lokalizacja: Wejherowo

pt 05 paź, 2007

Kupiłem 2 królowe Lasius Niger z kilkoma robotnicami wsadziłem do 2 rożnych formi (lepszego i takiego z akwarium kuli ) te w lepszym po 2 tyg przestały jeść i jednego dnia po szkole przychodzę i tylko przy życiu królowa do tego w agonii (pełna załamka)a te 2 dobrze sobie radzą
Awatar użytkownika
Orn
Posty: 612
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Gdynia

sob 06 paź, 2007

Akwarium z kuli, to pewnie z piaskiem lub ziemią co? Mrówki to lubią. Ja nie:P mało widać. To pierwsze formi może ma jakąś wadę? mogły mieć kłopot z utrzymaniem wilgoci. Pamiętaj o nawadnianiu formi( i podawaniu wody do picia na arenę)
Nigdy kranowka!:non:
:D
Awatar użytkownika
ArkadiuszA
Posty: 129
Rejestracja: śr 25 kwie, 2007
Lokalizacja: Katowice

sob 06 paź, 2007

Witamy, witamy
Widzę że kolega znalazł bratnie dusze mieszkające w trójmieście :wink:
Powodzenia w hodowli
Pozdrawiam
AREK
Awatar użytkownika
Maximus
Posty: 193
Rejestracja: śr 03 paź, 2007
Lokalizacja: Wejherowo

sob 06 paź, 2007

ta z piaskiem Ps nawet widać jajka (o dziwo):D wilgoć dobra była chyba
No mam nadzieje ze znajdę kogoś z kim mógłbym chodzić na " polowania " w czasie rójek :p
ODPOWIEDZ