Witajcie koledzy z Forum...

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

ManieXStrong
Posty: 10
Rejestracja: ndz 20 lip, 2008

ndz 20 lip, 2008

Witam i cześć wszystkim hodowca mrówek, zauważyłem temat do przedstawienia się i opisania siebie. :D :D
Hodować jak tak hoduje dużo zwierzątek terra :wink:
W mojej małej na razie Hodowli zwierząt znajdują się;

Ptaszniki (4szt Smithi około L4; 7szt. Murinus od L3-L7; 4szt rosea od L2-L6; 4szt geniculaty od L3-L6, Jedna dorosła samica Kędziorka L13 i L8/9, 79szt Kędziorków L1-L2) Czyli posiadam na razie 102 Ptaszniki,

Skorpiony (2 szt samca E. Italicus; 5 samic E. Italicus prawdopodobnie zapłodnionych)

Za niedługo kupuje węże zbożowe gdzieś w granicach 3 miesięcy;
Również mam zamiar kupić kilka modliszek jakiegoś fajnego gatunku, już mam kilka na oku;
W następnym roku zamierzam kopić sobie Agame brodatą albo i nawet 2szt,
Teraz założę małą hodowle mrówek (zawsze mnie interesowały podoba mi się ich współpraca o własne dobro, nie tak jak ludzie (oczywiście nie wszyscy). Podoba mi się jak są zorganizowane jakie potrafią stworzy gniazdo (oglądałem program kiedyś o mrówkach jak zalewali mrowisko betonem i kopali), po prostu potrafią zaciekawić.

Za niedługo otwieram hodowle zwierząt karmowych dla swych pupili (świerszcze, Karaczany, mączniki, szarańcza, itp)

Chce mieć w swoim pokoju jak najwięcej ciekawych zwierzaków, do puki mieszkam jeszcze z rodzicami wystarczy mi to co mam i to co podałem, jak zamieszkam sam moja hodowla znacznie sie powiększy, po pierwsze ilościowo i również bardziej groźniejsza.

O sobie mam 18 lat, jestem z Bielska-Białej, zwierzątkami Terra zająłem się 1 lutego 2008 roku. Lubie niebezpieczne zwierzaki i obserwacje tych zwierząt, lobię obserwować ciekawe zwierzaczki i zorganizowane...

No i lubię to co inni dobra zabawę, piwko, internet, komputer, wódeczkę, dziewczyny, ogniska, dyskoteki, modelarstwo lotnicze, filatelistyka, itp...


Pozdrawiam. :D :D :D :D :D :D i jak bym mógł prosic jak bym miał pytania proszę odpowiadajcie,
Hodowca zwierząt Terra, Ptaszniki(100 pająków), Skorpiony(7Skorpionów), Węże*, Agamy*, Modliszki*, Mrówki(jedna królowa z jajami),
t0wnedt
Posty: 112
Rejestracja: ndz 06 lip, 2008
Lokalizacja: Radom

ndz 20 lip, 2008

Witaj
sliver
Posty: 33
Rejestracja: ndz 27 sie, 2006
Lokalizacja: Ozimek/opolskie, Thetford UK

ndz 20 lip, 2008

Witam. Masz niezłą hodowlę jak na tak krótki okres czasu. Sam niedługo będę posiadał swojego pierwszego ptasznika - Grammostola "Concepicon" Chile Red Zebra - już się doczekać nie mogę. Gratulacje i powodzenia w dalszej hodowli
ManieXStrong
Posty: 10
Rejestracja: ndz 20 lip, 2008

ndz 20 lip, 2008

Dzięki i życzę tobie również miłej i przyjemnej obserwacji tych cudownych stworzeń ... :ok: :ok:
Hodowca zwierząt Terra, Ptaszniki(100 pająków), Skorpiony(7Skorpionów), Węże*, Agamy*, Modliszki*, Mrówki(jedna królowa z jajami),
ODPOWIEDZ