Witka

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Szymon
Posty: 102
Rejestracja: wt 15 lip, 2008
Lokalizacja: Grzawa

pn 21 lip, 2008

Cześć,jestem Szymon,mam 15 lat.Mieszkam na Śląsku.
Ogólnie interesuje się komputerami,grami,dziewczynami no i oczywiście mrówkami ;]
Mrówkami interesuje sie od niedawna,dawniej w czasach wczesnej młodości,jedyne co robiłem z mrówkami,to rozwalałem ich gniazda itp.... Wiem - jestem barbarzyńcą...No,ale co zrobie,jak czasu nie cofnę ;] Więc ostatnio z nudów chcialem sobie poszukac jakiegos zwierza do domu,ale pies i inne sierściuchy odpadałym,bo mam na nie alergie(co prawda już nie tak mocną,jak kiedys,ale....).Więc znalazłem jakoś mrówki :) I to w dobrym czasie,bo rójka l.niger jakby czekała na mnie,i nadal czeka :P
Narazie czekam na rójke,formi to obecnie "formikarium za 3 zł". Później przyjdzie czas na coś większego,może R'ka ?
Więc witka :) Mam nadzieję,ze bedzie się nam razem miło gadało.Pozdro
Awatar użytkownika
Miniu
Posty: 709
Rejestracja: pt 08 cze, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

pn 21 lip, 2008

Witam i życze powodzenia w hodowli :D
eryk
Posty: 149
Rejestracja: wt 24 kwie, 2007
Lokalizacja: Łódz

pn 21 lip, 2008

Witam!
R'ka jest droga więc może jakieś przerobione akwarium? :) tańsze i możesz zrobić nawet 2 formi z jednego akwarium. Nie żebym był śmieciarzem ale jak poszwendasz sie po osiedlu i na pewno znajdziesz darmowe ( czytaj; na śmieciach) akwarium :lol: A co do nigerka to jeszcze nałapiesz a jak nie to moge ci kilka sprzedać bo mam DUŻO :D
Lasius Niger
Lasius Flavus
Szymon
Posty: 102
Rejestracja: wt 15 lip, 2008
Lokalizacja: Grzawa

wt 22 lip, 2008

Mam po rybkach,więc z akwarium nie bedzie problemu ;] Co do osiedla,mieszkam na wsi :P
eryk
Posty: 149
Rejestracja: wt 24 kwie, 2007
Lokalizacja: Łódz

wt 22 lip, 2008

mieszkam na wsi
Dajnie masz......Ja sie kotłuje z sąsiadami w mieście( Łódź) i non-stop słychać tylko jakieś awantury sąsiadów :D Ja tez zrobiłem sobie z akwarium ale troszkę za grube gniazda i teraz myślę jak by tu je poprawić aby korytarze było widać :D
Lasius Niger
Lasius Flavus
Awatar użytkownika
Durcio
Posty: 7
Rejestracja: wt 15 lip, 2008

śr 23 lip, 2008

Witaj kuzynie thx och jak bardzo bardzo dziękuję Ci za bakcyla
ODPOWIEDZ