Pozdrowiam starych i nowych przyjaciół! ;]

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Tommygun
Posty: 235
Rejestracja: ndz 05 mar, 2006
Lokalizacja: Krosno

ndz 24 maja, 2009

Dobry - późny - wieczór!

Wklepałem przed chwilą w wyszukiwarce adres: formicarium.pl. Patrzę - jakieś nowe kolory. Próbuję się zalogować i... "PODANY LOGIN NIE ISTNIEJE"! Już się miałem pogniewać, że mnie usunęliście ale zorientowałem się w porę, że to chyba nie to forum. ;)

A więc pozwoliłem sobie założyć taki wątek, aby nieskromnie poinformować, iż nadal utrzymuję bardzo dobre stosunki z moimi mrówkami (nie płciowe). Jak co roku - a było to w zeszłym roku - kilka mini kolonii zamieszkało na działce (C. ligniperdus w spróchniałym drzewie, L. brunneus w drewnianym domku i jeszcze parę innych - ale te gdzieś wywiało). W domu zostały mi T. caespitum, C. Ligniperdus, M, barbarus (a może structor? - Te zaległości...) i M. rubida. W tym roku, jak zwykle, powalczę z L. fuliginosus :)

Pochwalę się jeszcze, że w zeszłym roku miałem okazję zaprezentować moje mrówki i formikaria na małej wystawie, która była pracą dyplomową koleżanki. Zainteresowanie było bardzo duże a ogromne Camponotusy dosłownie powalały oglądających z nóg! Żałuję tylko, że przegapiłem wystawę terrarystyczną w moim byłym liceum - ale może w tym roku. :)

Zapytam jeszcze - może pojawili się jacyś miłośnicy mrówek w Krośnie lub okolicy? Może zorganizować by jakieś spotkanie jeżeli takowi są i mają ochotę? Z przyjemnością pogawędziłbym z innym mrówkolubem. Wakacje się zbliżają więc nic trudnego :)

He, He.. wakacje... Czy ktoś z Forum pisze pracę magisterską bądź licencjacką w tym roku? Jak postępy? Ja mam już pięć stron :wink:

Tak jeszcze na koniec mała prośba - z czystej ciekawości... Ktoś, kto kiedyś dostał ode mnie jakieś mrówki - napiszcie co tam u nich (np. podajcie wielkość koloni albo komu je przekazaliście albo wstawcie zdjęcie...) Ciekawi mnie to ale jak mnie olejecie to się nie pogniewam ;)

To na koniec pozdrawiam Wszystkich! I idę spać.
Semper Fi!
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

ndz 24 maja, 2009

witaj po przerwie :) Ostatnio przeglądałem sobie użytkowników z największą liczbą postów i dziwiło mnie, czemu dużo takich weteranów już nic nie pisze :) Ale jednak z czasem ktoś powróci :)

Może wrzucisz jakieś zdjęcia kolonii :)
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

ndz 24 maja, 2009

Witaj!

Tommygun pisze:He, He.. wakacje... Czy ktoś z Forum pisze pracę magisterską bądź licencjacką w tym roku? Jak postępy? Ja mam już pięć stron :wink:
Życzę powodzenia w dalszej twórczości :wink:
Tommygun pisze:I idę spać.
Dobranoc :p
Może wrzucisz jakieś zdjęcia kolonii :)
Dołączam się do prośby sodka.
Awatar użytkownika
Pumba
Posty: 200
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

ndz 24 maja, 2009

Widzę w opisie : "Samper Fi". Myślę, no tak Call od Duty World at War. Pierwsza mapa w Singleplayerze gdzie przypalają fajką oko jednemu amerykańcowi Ci japońcy. Po co zamieściłeś to w opisie? Jesteś graczem Call od Duty?

Piszę to, bo jestem wielkim fanem tej gry z serii: "Call of Duty" (CoD). Za to nienawidzę Medal of Honor (MoH). Dużo wolnego czasu poświęcam na Multiplayer tej gry (ponieważ grał bym w singla, ale przeszedłem już parę razy na najwyższym poziomie i już mi się nudzi). Posiadam piraty CoD, CoD UO i CoD2 (co nie znaczy, że nie mogę grać przez neta, mam scrakowane serwy hyhy ^^ ) i oryginały CoD4 MW i CoD WaW. Jeżeli masz dużo czasu lub lubisz tą grę to umówmy się na partyjkę lub chociaż na pub'a. Zapraszam wszystkich forumowiczów do gry, nie tylko Tommygun'a.
Awatar użytkownika
Miniu
Posty: 709
Rejestracja: pt 08 cze, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

ndz 24 maja, 2009

Witamy po przerwie, na forum się trochę zmieniło, ale to nic wielkiego ;)

Pumba skorzystaj czasami z wikipedii
Ostatnio zmieniony ndz 24 maja, 2009 przez Miniu, łącznie zmieniany 1 raz.
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

ndz 24 maja, 2009

hahaha :D

Wiesz Pumba, mam czarny podkoszulek z napisem Call of Duty 4 Modern warfare i zawsze jak ktoś mnie w nim widzi to się pyta czy fajna jest ta gra, mówią, że muszę być dobry skoro ją wygrałem itd :) a ja nigdy w tą grę nie grałem ;) :D hehe taki fejk :p Dostałem ją od starszej sis :)
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Awatar użytkownika
socolovsky
Posty: 390
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: Łódź

ndz 24 maja, 2009

Ja ciągle mam królową C. ligniperdus, którą wymieniłeś ze mną za robotnice umbratusa :) . Niestety, kolonia liczy raptem 2 robotnice i 5-6 larw. Taki już jest urok gmachówki, że wymaga od hodowcy nie lada cierpliwości. Mam nadzieję, że niebawem królowa miło mnie zaskoczy i kolonia zacznie się rozwijać.
Awatar użytkownika
Pumba
Posty: 200
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

ndz 24 maja, 2009

sodek pisze:mam czarny podkoszulek z napisem Call of Duty 4 Modern warfare
Też chcę. Podpytaj siostrę gdzie, za ile itp. Jak nie to się wymieńmy. Ja ci dam jakieś mrówki, a ty mi dasz podkoszulek. OK?
Tommygun
Posty: 235
Rejestracja: ndz 05 mar, 2006
Lokalizacja: Krosno

pt 29 maja, 2009

Zdjęcia wstawię jak będzie trochę więcej czasu :)
Moje C. ligniperdus też raczej powoli się mnożą ale jest ich coraz więcej.
W CoD nie gram choć mam wielką ochotę pograć w jakaś strzelankę!
A mój podpis to dewiza Piechoty Morskiej - uwielbiam książki W.E.B Griffina opowiadające o Piechocie podczas II WŚ.
Dzięki za odpowiedź! :)
Semper Fi!
Awatar użytkownika
Pumba
Posty: 200
Rejestracja: sob 13 gru, 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz

pt 29 maja, 2009

Tommygun pisze:uwielbiam książki W.E.B Griffina opowiadające o Piechocie podczas II WŚ
Jestem zainteresowany. Muszę kupić i przeczytać.
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

pn 01 cze, 2009

Tommy! Godd to see you here again! czy jakos w ten desen :>

Tommygun pisze:He, He.. wakacje... Czy ktoś z Forum pisze pracę magisterską bądź licencjacką w tym roku? Jak postępy? Ja mam już pięć stron :wink:
Ja pisze licencjata^^ dziś konspekt złozyłem
rzepa żepa ziepa ziepa
ODPOWIEDZ