Nowy Mrówkarz :)

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cuful
Posty: 93
Rejestracja: sob 13 cze, 2009
Lokalizacja: Siemiatycze

sob 13 cze, 2009

Witam,

Nazywam się Mateusz, mam 16, pochodzę z Siemiatycz (miasteczko na Podlasiu ^^) i swoją przygodę z mrówkami zapoczątkowałem (niestety) od zainteresowania się antquarium na jednym z for dyskusyjnych. Po połknięciu bakcyla postanowiłem więcej poczytać na temat tego magicznego żelu. Niespodziewanie przyszło rozczarowanie, że to pic na wodę i komercha :szczena: . Trafiłem na portal antmania.pl i tam zdobyłem podstawową wiedzę po przeczytaniu całego FAQ. Po długich namowach (głównie mamy) zgodziła się na założenie hodowli i na mrowkoyadzie zamówiłem formi, trochę akcesoriów i Formica fusca. Przyszła królowa z 20~~ robotnicami w tym 4 padnięte w ciągu paru następnych dni padła następna. Dzisiaj po raz pierwszy zobaczyłem całą bialutką nowo narodzoną mrówkę. Niesamowite przeżycie.
Zainteresowania?: książki fantastyczne, mrówki (chyba niezbyt oryginalne na tym forum :D), informatyka, imprezowanie ^^

To by było na tyle,
Pozdrawiam i liczę na miłą "współpracę",
Cuful
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

ndz 14 cze, 2009

Witaj!
Cuful pisze:mam 16
Czego? :lol:

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami "na chwilę". Niech Ci się tam mrówcie chowają :)

Pzdr.
Ostatnio zmieniony ndz 14 cze, 2009 przez pawelllQwE, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cuful
Posty: 93
Rejestracja: sob 13 cze, 2009
Lokalizacja: Siemiatycze

ndz 14 cze, 2009

pawelllQwE pisze:
Cuful pisze:mam 16
Czego? :lol:

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami "na chwilę". Niech Ci się tam mrówcie chowają :)

Pzdr.
Palców u lewej ręki xD, niechcący zapomniałem dopisać lat :). Zostanę na dłużej pewnie, gdyż jako początkujący hodowca mam wiele pytań i wątpliwości. Jeszcze więcej ich się narodzi jak może niedługo zacznę hodowlę Messorków 8)

Pozdrawiam,
Cuful
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

ndz 14 cze, 2009

No no, Messorki, pytaj do woli :)
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

ndz 14 cze, 2009

Witaj :) Kolejny z Podlasia :) Moje miasto choć leży w mazowieckim, zazwyczaj jest uznawane za zachodnią granicę tej za.. pieknej krainy :) :D

pozdro :) Rójki już trwają i może już coś dla siebie znajdziesz :) Większa satysfakcję sprawia założenie hodowli od zera :)
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
ODPOWIEDZ