Witam

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Sendilkelm
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: Warszawa

ndz 02 sie, 2009

Witajcie,

Po każdej rejestracji wypadało by się przedstawić, a nie tylko czytać i czerpać wiedzę.
Jestem z Warszawy, mrówkami zajmuje się "poważniej" od 3 tygodni. W styczniu na urodziny dostałem formikarium, "jakieś" mrówki nie wiem co to było, ale się z nimi nie uporałem. Postępowałem według wskazówek na kartce ( które dostałem wraz z formi ), ale długo ich nie utrzymałem :/ Teraz postanowiłem utrzymać następne, zazczynam od Lasius Niger i to kupione a nie złapane.

Co mnie zainsiprowało ? Ksiązka Bernarda Werbera :) A ostatecznie cała trylogia.
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

ndz 02 sie, 2009

Witaj :) Każdy zaczyna na swój sposób :)
Teraz masz szansę sam złapać rójkowe królowe więc do dzieła :)
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Sendilkelm
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: Warszawa

ndz 02 sie, 2009

Jutro kupuje tic-taci rano, poczestuje wszystkich w pracy zeby nie zjadac wszystkich sam i bede mial pudeleczko w kieszeni :)

Najlepsze jest to, ze okolo 2 tyg temu w naszym ogrodku firmowym byla rojka, albo przynajmniej tak mi sie wydaje, wiec w sumie "daleko nie musze szukac" o ile w jednym mrowisku 2 razy rojka moze sie pojawic.
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

pn 03 sie, 2009

Witaj!

2 rójka w tym samym mrowisku raczej się nie zdarza. Ale "szukajcie a znajdziecie" :)
Sendilkelm
Posty: 5
Rejestracja: ndz 02 sie, 2009
Lokalizacja: Warszawa

pn 03 sie, 2009

No to zaczne chyba do pracy chodzic piechota a nie jezdzic autobusem :) Moze po drodze cos znajde ... tylko droga autobusem zajmuje ok 50-60 min.
ODPOWIEDZ