Witam serdecznie

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Adart
Posty: 2
Rejestracja: czw 03 wrz, 2009
Lokalizacja: Krosno

czw 03 wrz, 2009

Witam
Mam na imię Adam, urodziłem się i mieszkam w Krośnie. Interesuję się biologią roślin i zwierząt od wielu lat. Studiowałem Ochronę Środowiska na AR w Lublinie. Na studiach chodowałem myszy domowe, jaszczurki (zwinki) a z flory porosty i rosiczki. W domu od zawsze towarzyszyły mi psy. Interesuję się życiem owadów społecznych (szczególnie mrówek), akwarystyką, dendrologią, zielarstwem, lichenologią. Aktualnie posiadam akwarium a nie bawem mam nadzieję "mrowisko". Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony czw 03 wrz, 2009 przez Adart, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

czw 03 wrz, 2009

Witaj, witaj! :wink:

Mam nadzieje, że hodowla mrówek Ci się spodoba i oby Ci się kolonie ładnie rozrastały :p
Awatar użytkownika
Orn
Posty: 612
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Gdynia

czw 03 wrz, 2009

Cześć!
Zwinki są super!
Obrazek
Ta miała kilka dni, zmieściłaby się w kapslu po mineralce . Szybciutko się oswoiła. Wypuściliśmy ją z powodu nielegalności naszego czynu i braku czasu na dobrą opiekę :| .
Mamy w ogrodzie aktualnie wysyp jaszczurek :)

Jeśli chcesz zakupić mrówkę, to daj ogłoszenie nawet jeśli widzisz taką w sklepie /na forach. Dzięki temu masz szansę na niższe ceny u osób, które się nie ogłaszają a mają nadmiar. Podobnie z formikariami, ale lepiej sam sobie zrób. Polecam beton komórkowy+ szkło klejone siliconem akwarystycznym(nie, nie sprzedaję :mrgreen: ).
Awatar użytkownika
Scytal
Posty: 318
Rejestracja: pn 22 paź, 2007
Lokalizacja: Gliwice

czw 03 wrz, 2009

Witaj :)
miło widzieć kolejnego mieszkańca Podkarpacia :)
http://www.erepublik.com/en/referrer/Elczikeno - na nudę
Adart
Posty: 2
Rejestracja: czw 03 wrz, 2009
Lokalizacja: Krosno

czw 03 wrz, 2009

Hi
Zwinki są pod ochroną.
Trafiły do nas przypadkiem po powrocie z wyjazdu na terenówkę. Przy rozpakowywaniu plecaka mojego kumpla, wybiegły do pokoju w akademiku. Okazało się, że jedna ma "zwichniętą" nogę. Zrobiliśmy terrarium z szuflady w szafie i karmili sowicie prusakami i karaluchami. Łapa się wyleczyła i poszły w świat... na łąkę. Szkoda było ... samiec i samiczka... ale i tak wakacje się zbliżały i trzeba było wracać do domu. Pozdro!
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

czw 03 wrz, 2009

Orn, ładne MASZ pazurki :lol: ja też dziś widziałem coś co mi zwinkę przypominało, prawie byśmy ją rozdeptali z kumplem :p
Awatar użytkownika
Orn
Posty: 612
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Gdynia

czw 03 wrz, 2009

Adart pisze:Hi
Zwinki są pod ochroną.
No właśnie to miałem na myśli mówiąc o nielegalności :)
pawelllQwE pisze:Orn, ładne MASZ pazurki :lol:
Dzięki :mrug:
ODPOWIEDZ