Nowy mrówczy maniak

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MrSnowwood
Posty: 150
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009

śr 30 gru, 2009

Cześć wszystkim późno ,ale jednak postanowiłem się przedstawić. Nazywam się Przemek mieszkam w okolicach Lubania. Mam sporo hobby : terrarystka wszelkiej maści , akwarystyka , lekko-atletyka , czytanie horrorów ( szkoda że jest ich tak mało ... ) ogólnie film off cors horrory. Jeśli kiedyś będziecie chcieli mnie znaleźć nie wiedząc jak wyglądam szukajcie po słuchawkach na uszach prawie cały czas się tam znajdują. Do zainteresowań można też doliczyć historię. Jeśli już wychodzę z domu to tylko w dobrym towarzystwie albo ze złym humorem. Jestem raczej typem domoluba jeśli nie ma dobrego towarzycha na dworze to mnie też tam nie ma.


Swoją podróż z mrówkami rozpocząłem zasadniczo nie dawno jakoś w Październiku się zainteresowałem tymi stworzeniami ,a w Grudniu przed świętami dostałem Messor Barbarus od Radiss'a w świetnym stanie ( no może troszkę ospała była ). Akurat warunki pogodowe mi dopisały :mrgreen: . To by było na tyle.


Pozdrawiam
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.
Awatar użytkownika
Sott23
Posty: 220
Rejestracja: pt 16 maja, 2008
Lokalizacja: Kielce

śr 30 gru, 2009

Hai MrSnowwood, ,
Tak ja myślę, ze po słuchawkach cie wszyscy poznają :-o
Obrazek
Zapraszam na blog o yerba mate: http://www.swiatyerby.pl
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

śr 30 gru, 2009

Witaj. Odnoście lekkiej-atletyki, co trenujesz ?
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Awatar użytkownika
MrSnowwood
Posty: 150
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009

śr 30 gru, 2009

Sott23 - Może nie tyle co poznają co zdecydowanie ułatwi poszukiwania moi rówieśnicy jeśli słuchają muzyki to tylko przez telefon tak żeby każdy mógł usłyszeć co to im się podoba ... :?


sodek - Dostaje propozycję chodzenia na treningi ,ale odrzucam je nie wiąże ze sportem swojej przyszłości. Jednak najlepsze wyniki i medale mam z : krótkich biegów ( 60m i 100 m ) oraz skoku w dal ,wzwyż. ( Traktuje lekką jak luźne hobby )

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony śr 30 gru, 2009 przez MrSnowwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

śr 30 gru, 2009

Witamy :D
MrSnowwood pisze:Jestem raczej typem domoluba jeśli nie ma dobrego towarzycha na dworze to mnie też tam nie ma.
Raczej domatora.
Jak pokazują przykłady w domu też można złapać królowa. np. na lustrze czy lampie.
Musisz być uważny podczas rójek.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
MrSnowwood
Posty: 150
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009

śr 30 gru, 2009

Hehe Harnaś nie nabijaj się mój kolega złapał w domu dokładnie na telewizorze L.niger królówkę. Jako że nie interesował się wtedy mrówkami to ją wypuścił na wolność żeby za 3 miesiące kupować na allegro. Jeśli zaś chodzi o mnie to oczywiście mam zamiar wychodzić na ów dwór niestety bez towarzystwa w poszukiwaniu mrów. Może trochę źle się określiłem jeśli chodzi o dwór jeśli mam dobry powód też się znajduję na świeżym powietrzu :) Mam nadzieje że mrówy skłonią mnie do częstszych wizyt w lesie np. przy okazji moja Agama Brodata skorzysta na tym =P ( przez tą jaszczurkę też muszę wychodzić na dwór cholernie lubi " plankton łąkowy " ). No i mój pies w końcu spacer z właścicielem jest bardziej satysfakcjonujący niż samotny bieg po łąkach ... :lol:


Edit

Sorry że tak często używam słowa JEŚLI coś mi się wkręciło =o
Ostatnio zmieniony śr 30 gru, 2009 przez MrSnowwood, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.
Awatar użytkownika
Mentos
Posty: 155
Rejestracja: pn 10 gru, 2007
Lokalizacja: Warszawa

śr 30 gru, 2009

Welcome. Życzę udanych łowów kolejnemu maniakowi wpatrywania się w ziemie :D
[url=http://www.youtube.com/watch?v=IncF-eaQn_g]zabawny film[/url]
[url=http://www.youtube.com/watch?v=pNPX-XNgafM]nasrane w głowie[/url]
[url=http://www.youtube.com/watch?v=c19P1G8lPXo]Jim Carrey i nic dodać[/url]
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

śr 30 gru, 2009

MrSnowwood pisze:Hehe Harnaś nie nabijaj się mój kolega złapał w domu dokładnie na telewizorze L.niger królówkę.
Ale przecież ja się nie nabijam to wszystko co napisałem to najprawdziwsza prawda i nie było tam ani krzty ironii. :)
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
MrSnowwood
Posty: 150
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009

śr 30 gru, 2009

Harnaś twoje wypowiedzi tak często brzmią ironicznie że czasami można się pomylić =p W końcu nie każdy zawsze odnajduje nutkę ironii czyż nie ?
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

czw 31 gru, 2009

Heheheh w tym roku matka mnie zawołała bo queen L niger chodziła sobie po lodówce :)

A tak btw. to ja trenowałem biegi długodystansowe (w klubie) ale traktowałem je jako bieg dla zdrowia :p
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Awatar użytkownika
Cuful
Posty: 93
Rejestracja: sob 13 cze, 2009
Lokalizacja: Siemiatycze

pt 01 sty, 2010

Ahoj! Szczury lądowe pozdrawiają wilka morskiego :D.

Jeśli miałeś problemy ze wzrokiem przed hodowaniem mrówek to się ich wyzbędziesz :). Przynajmniej mi się poprawiło odkąd je mam i ciągle przypatruję się. A latem to już normalnie szał, sokole oko. Witamy :)
Awatar użytkownika
MrSnowwood
Posty: 150
Rejestracja: ndz 29 lis, 2009

sob 02 sty, 2010

Haha Cuful widzę że w końcu ktoś zauważył moją fascynacje piratami ( nie nie chodzi mi o film Piraci z Karaibów ... =d ). W każdym bądź razie na wzrok nigdy nie narzekałem i mam nadzieje narzekać nie będę :) . Dzięki jeszcze raz wszystkim za ciepłe powitanie





Pozdrawiam
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań,
W życiu nie chodzi o to by sympatię zdobywać.
ODPOWIEDZ