Witam serdecznie wszystkich miłośników mrówek.

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

fabian
Posty: 47
Rejestracja: czw 08 lip, 2010

czw 08 lip, 2010

Cześć! Mam na imię Fabian i jestem z Gdyni. Mrówkami zacząłem interesować się przypadkiem. Obejrzałem jakiś filmik na youtubie, potem kolejny.. i tak się zaczęło. Wygooglowałem kilka stronek na temat mrówek i tak trafiłem na formicopedię :) Poczytałem już co nie co, a teraz przymierzam się do założenia pierwszej hodowli. Chętnie poznam pozostałych fascynatów, szczególnie z okolic Trójmiasta. pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
dexter688
Posty: 593
Rejestracja: wt 11 sie, 2009
Lokalizacja: Iwonicz

czw 08 lip, 2010

Witamy nowego zamrówczonego :p Jest tutaj kilka osób z okolic trójmiasta. Udanych łowów :D
"Turysta nie wie skąd wraca,
podróżnik nie wie dokąd jedzie"
M.rubida, Myrmica sp., M.ruginodis, F.polyctena, F.sanguinea, F.cunicularia, F.cinerea, Formica fusca, L.niger, L.flavus, L.brunneus, L.mixtus, D.quadripunctatus, C.ligniperdus.
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

czw 08 lip, 2010

Witamy na forum :D
Oczywiście życzę obfitych rójek i radości z hodowli :)
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

czw 08 lip, 2010

Witamy na forum i powodzenia w hodowli. :wink:
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

czw 08 lip, 2010

Świeża krew :nurse: + :glodny: = :obiad: ;p
Witaj!
Awatar użytkownika
Drwal
Posty: 815
Rejestracja: pt 29 sty, 2010
Lokalizacja: Katowice

czw 08 lip, 2010

Witamy i udanych łowów
główny maruda
Awatar użytkownika
Thug
Posty: 43
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010

czw 08 lip, 2010

Witam :D

Ja mieszkam w okolicy trójmiasta, a konkretnie z Koleczkowa(może kojarzysz).

Z trójmiasta jest bodajże jeszcze Orn, więcej nie pamiętam ale sporo nas :naglowie:

Pozdrawiam
Trzeba być twardym. Życie to nie mama Madzi - ciepłym kocykiem cię nie otuli....
bartel441
Posty: 216
Rejestracja: śr 27 sty, 2010
Lokalizacja: WARSZAWA/LEGIONOWO

czw 08 lip, 2010

Witamy ;] Powodzenia ;]
fabian
Posty: 47
Rejestracja: czw 08 lip, 2010

pn 20 gru, 2010

Hej!
Witam ponownie po dłuższej przerwie. Parę dni temu wróciłem z czteromiesięcznego wypadu na "południowy wschód" (Singapur i te okolice). Korzystając z możliwości zwiedzenia Azji nie omieszkałem złapać kilku królowych z tamtych stron (zdjęcia wkrótce). Wstępnie mogę powiedzieć, że udało mi się upolować trzy różne gatunki :) Mam nadzieję, że jak tylko będę miał trochę czasu to zrobię zdjęcia i będziemy mogli wspólnie ustalić co to za cuda. pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

pn 20 gru, 2010

fabian pisze:Hej!
Witam ponownie po dłuższej przerwie. Parę dni temu wróciłem z czteromiesięcznego wypadu na "południowy wschód" (Singapur i te okolice). Korzystając z możliwości zwiedzenia Azji nie omieszkałem złapać kilku królowych z tamtych stron (zdjęcia wkrótce). Wstępnie mogę powiedzieć, że udało mi się upolować trzy różne gatunki :) Mam nadzieję, że jak tylko będę miał trochę czasu to zrobię zdjęcia i będziemy mogli wspólnie ustalić co to za cuda. pozdrawiam!
Wow, bardzo fajnie. Podróżowałeś samolotem? Nie było problemów z transportem mrówek? W jakim celu jechałeś tak daleko i na tak długo? (jeżeli można wiedzieć)
Zdjęcia wrzuć do działu detektywistycznego. Specjalistów od egzotyki to chyba nie mamy ale wspólnymi siłami na pewno ustalimy w przybliżeniu podrodzinę czy plemię.
Zima w pełni a tu nam fabian z tropikami wyjeżdża... nono. :plaza:
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
fabian
Posty: 47
Rejestracja: czw 08 lip, 2010

pn 20 gru, 2010

Mrówki leciały w bagażu ogólnym, bez żadnych problemów. Pracuję na statku. Tym razem trafił się taki rejon pływania ;) Strasznie zalatany jestem przez te świąteczne przygotowania, ale postaram się znaleźć na dniach chwilę żeby zrobić zdjęcia. pzdr!
sodek
Posty: 706
Rejestracja: czw 21 sie, 2008
Lokalizacja: Europe

pn 20 gru, 2010

fabian pisze:Pracuję na statku.
jjacię super fucha :) Witam Cię po raz pierwszy, bo w lipcu mnie pewnie nie było.

Zima w pełni, co zauważył Harnaś (spostrzegawczy :D ), więc nie zrażaj się kompletnym brakiem nowych postów :-).
[img]http://img132.imageshack.us/img132/1904/177b.gif[/img]
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

wt 21 gru, 2010

Hoho witaj witaj, i nie przejmuj się stagnacją, nawet ja nieczęsto tu teraz wpadam xP
ODPOWIEDZ