Witajcie Towarzysze :)

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

pudzianek
Posty: 2
Rejestracja: śr 26 sty, 2011

śr 26 sty, 2011

Cześć. Zwę się Łukasz i jestem z okolic Gorzowa Wielkopolskiego (chętnie poznam kogoś z tych okolic w celu wymiany czy podzielenia się doświadczeniami). Mrówkami zainteresowałem się w lesie :) podziwiając dość spore mrowisko...tak sobie pomyślałem czy da rade hodować mróweczki w domu i jak się okazało da radę :) Pierwsze mrówki jakie będę miał to messor barbarus, które będę miał za parę dni i już nie mogę się ich doczekać. Życzcie mi powodzenia w pierwszej hodowli.
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

śr 26 sty, 2011

pudzianek pisze:Cześć. Zwę się Łukasz i jestem z okolic Gorzowa Wielkopolskiego (chętnie poznam kogoś z tych okolic w celu wymiany czy podzielenia się doświadczeniami). Mrówkami zainteresowałem się w lesie :) podziwiając dość spore mrowisko...tak sobie pomyślałem czy da rade hodować mróweczki w domu i jak się okazało da radę :) Pierwsze mrówki jakie będę miał to messor barbarus, które będę miał za parę dni i już nie mogę się ich doczekać. Życzcie mi powodzenia w pierwszej hodowli.
Jeśli podobają Ci się rudnice, to dobrym gatunkiem jest zbójnica - sam taką hoduję i jestem z nich bardzo zadowolony.
W dodatku wyglądają jak rudnice :)
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
pudzianek
Posty: 2
Rejestracja: śr 26 sty, 2011

śr 26 sty, 2011

Ja już zamówiłem i chyba jutro będą więc za późno :) ale z czasem się zainteresuje zbójnicami.
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

śr 26 sty, 2011

pudzianek pisze:Ja już zamówiłem i chyba jutro będą więc za późno :) ale z czasem się zainteresuje zbójnicami.
Nie o to mi chodziło - Messory to też świetne mrówki!

Miałem na myśli to, że zbójnice najbardziej odpowiadają wyglądem i zachowaniem wymagającym kopcówkom.
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
Awatar użytkownika
Sott23
Posty: 220
Rejestracja: pt 16 maja, 2008
Lokalizacja: Kielce

czw 27 sty, 2011

Witaj Pudzian! :fiufiu:
Obrazek
Zapraszam na blog o yerba mate: http://www.swiatyerby.pl
Awatar użytkownika
Drwal
Posty: 815
Rejestracja: pt 29 sty, 2010
Lokalizacja: Katowice

czw 27 sty, 2011

Witamy.









(Minimalna liczba znaków)
główny maruda
kamil8865
Posty: 201
Rejestracja: sob 04 lip, 2009
Lokalizacja: Olszyna

czw 27 sty, 2011

Cześć. Powodzenia w hodowli :D
ODPOWIEDZ