niunik6ko wita:)

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

niunik6ko
Posty: 33
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012

ndz 01 kwie, 2012

hej mam na imię Krystian mam 10 lat chodzę do 3 klasy mrówkami interesuje od 1 roku życia całe życie spędziłem z owadami i w laboratorium :party: :plaza: często wyjeżdżam na mallorce bo mam tam szwagra wójka wszyscy przyjeżdżają 4 razy w roku oprócz szwagra a tata też tam siedzi :lol: :naglowie: uwielbiam mallorce :plaza:

i kompa :komp:
Awatar użytkownika
Bednar
Posty: 64
Rejestracja: czw 23 cze, 2011

ndz 01 kwie, 2012

Witam. A tak dokładnie to gdzie jest ta mallorca???
Sprzedam zwierzęta karmowe. Różne wielkości. (bez zamówień hurtowych) Jakby co to PW
świerszcze, mączniki, niedługo będą dostępne karaczany tureckie
niunik6ko
Posty: 33
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012

ndz 01 kwie, 2012

mallorca to wyspa w hiszpani ciekawe czy jakieś mrówki spotkam bo jadę w tym roku :mrgreen:
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

ndz 01 kwie, 2012

niunik6ko pisze:10 lat
niunik6ko pisze: całe życie spędziłem z owadami i w laboratorium
"Jest wariat" jak to mawia mój kolega.

Sądząc po postach, które zdążyłeś napisać jesteś dzieckiem niecierpliwym i nie lubisz sam sobie poszukać informacji, które Cię interesują. Wszystko znajdziesz w Bazie Mrówczej Wiedzy, czy tu na forum w już istniejących tematach.

Widzę też polskojęzykowstręt. Nie da się napisać Majorka? Że niby Mallorca bardziej "pro"?
niunik6ko
Posty: 33
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012

ndz 01 kwie, 2012

a bo tak sie pisze 8) a ty piszesz wow czy łoł :?:
Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 62
Rejestracja: ndz 21 lis, 2010
Lokalizacja: Gliwice

ndz 01 kwie, 2012

A co ma piernik do wiatraka ?
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

ndz 01 kwie, 2012

niunik6ko pisze:a bo tak sie pisze 8) a ty piszesz wow czy łoł :?:
Właśnie chodzi o to, że się tak nie pisze, bo skoro używasz nazwy zagranicznej, to nie możesz jej odmieniać 'jadę na mallorce' itp. Ma swoją własną, polską nazwę, więc się jej używa. Mówisz 'mam kolegę z londona', czy z Londynu? Tak samo nie napiszesz 'byłem w tym roku w deutschlandzie', tylko 'byłem w Niemczech'. :lol:
Jesli nazwa geograficzna ma polski odpowiednik, to się go używa. Zwracam tez uwagę na używanie wielkiej litery, bo to u Ciebie również nagminny błąd (jej brak).
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

ndz 01 kwie, 2012

Krecik pisze:A co ma piernik do wiatraka ?
Tyle samo liter.

Resztę wytłumaczył Formik.
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

ndz 01 kwie, 2012

pawelllQwE pisze:
Krecik pisze:A co ma piernik do wiatraka ?
Tyle samo liter.
Wiatrak się może spierniczyć :P
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

ndz 01 kwie, 2012

niunik6ko, witaj na forum.
Koledzy zdążyli cię pouczyć więc mam nadzieję, że zastosujesz się do ich rad. Dodam tylko, iż posty bez znaków diakrytycznych są mile widziane jedynie w koszu. :wink:
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
niunik6ko
Posty: 33
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012

pn 02 kwie, 2012

a tak z ciekawości harnaś jesteś moderatorem? :?:
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

pn 02 kwie, 2012

Tak. Oczywiście nie ja sam.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Thar
Posty: 7
Rejestracja: śr 28 mar, 2012

pn 02 kwie, 2012

Spokojnie, energia go rozpiera , ma 10 lat i dzieli zainteresowanie nie ma potrzeby bawić się w "grammar nazi'ch".
Niunik6ko : możesz sobie zainstalować korekcję błędów do przeglądarki (np. Firefox).

Ps. Młody może być przemytnikiem mrówek z Majorki :>
niunik6ko
Posty: 33
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012

pn 02 kwie, 2012

coty coty boje się władz :mack: a jakie mrówcie tam spotkam? aha na "majorce" byłem 7 lat lub8 temu czyli miałem 3-2 lata i mało co pamiętam
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

pn 02 kwie, 2012

Już ci podałem w innym temacie jak sam możesz to sprawdzić.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
niunik6ko
Posty: 33
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012

pn 02 kwie, 2012

no ale moje wątki tajemniczo znikają :szczena: noooo co się z nimi dzieje
Zygi
Posty: 86
Rejestracja: śr 23 lis, 2011

pn 02 kwie, 2012

Po prostu zrobiłeś za dużo niepotrzebnych wątków. Administratorzy uznali że można je przenieść do śmietnika. Tam dalej można pisać.
maciek030495
Posty: 5
Rejestracja: sob 31 mar, 2012
Lokalizacja: ELBLĄG /Marseille

pn 02 kwie, 2012

Może wystraszyły się ,że zostały napisane przez osobę nie znającą zasad ortografii i się schowały,by inne posty się z nich nie śmiały. Porozmawiaj z Panem Malanowskim lub z Papą smerfem.
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

pn 02 kwie, 2012

Wszystkie swoje posty możesz odszukać w Panelu użytkownika.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
niunik6ko
Posty: 33
Rejestracja: ndz 01 kwie, 2012

pn 02 kwie, 2012

aha można wiedzić co maciek03095 odemnie chcę? bo napisał tak: @ maciek030495 - 2 kwi 2012, o 20:34
Kto tu jest administratorem ? Wyjeb...ie niunik6ko z forum. Petycje moge zrobić ,ale chociasz banicje dajcie. PROSZĘ
Zygi
Posty: 86
Rejestracja: śr 23 lis, 2011

pn 02 kwie, 2012

Po prostu zacząłeś go denerwować (tak jak nas wszystkich)
W ciągu jednego dnia założyłeś 6 wątków i wbiłeś 21BEZSENSOWNYCH postów. Takie coś bardzo denerwuje.
Thar
Posty: 7
Rejestracja: śr 28 mar, 2012

wt 03 kwie, 2012

Widzisz bo właśnie "nabiłeś posty" to znaczy wydłużyłeś sobie e-penisa. To jest bardzo frustrujące, zwłaszcza tych którzy swoje e-penisy bardzo długo hodują i dbają aby składały się w całej mierze z wartościowych informacji.

Tak, wiem masz 10 lat, e-penis nie jest ci jeszcze aż tak potrzebny, ale kiedy już zrozumiesz jak ważne w życiu każdego forumowicza są statystyki : "posty" oraz "dołączył/a", wtedy poczujesz moc.

Forumowe e-penisy służą temu, aby w sposób szybki, bez zbędnego obciążania mózgu porównać forum-moc danej osoby. Dzięki temu patrząc tylko na e-penisy dyskutujących osób możesz w jasny sposób określić kto ma więcej forum-mocy.

E-penisy występują w wielu e-kulturach, bardzo często są rozbudowane o różne statystyki (np. % postów w całym forum). Musisz uważać na KOLORY, istoty posiadające kolorowe e-penisy mają zazwyczaj uprawnienia zdolne do zmniejszania e-penisów innych ludzi - poprzez kasowanie postów.

Bardzo ważne jest abyś swojego e-penisa zbudował na mocnych podstawach, czyli wchodząc w e-kulturę starał się mieć tęgie, krzepkie posty. To właśnie te posty będą stanowiły fundament twojego e-penisa i e-pozycji - mówiąc inaczej one cię określą.

Badania dowodzą, że przy pewnym poziomie można sobie pozwolić na tak zwane trolowanie, gdyż ciężka praca u podstaw pozwoli ci obrócić to wszystko w żart. Dodatkowo od niezwykle wysokich poziomów e-penisowych statystyk możesz otrzymać status Guru (różnie zwany w różnych kręgach), który zapewnia rzesze wyznawców i zwolenników.

Ps. Jestem poważny.
Ps2. Nie idzie ci zbyt dobrze.
ODPOWIEDZ