Siemanko ;P

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
adrianix
Posty: 15
Rejestracja: pn 14 maja, 2012

wt 22 maja, 2012

Witam. Mam na imię Adrian. Mieszkam w małej miejscowości Chełmek. Mam 15 lat. Ogólnie mam dużo hobby, ale do największej pasji należy terrarystyka. Wielu ludziom nie podoba się to co robię, ale jakoś się trzymam i nie załamuję się krytyką :p .Oprócz mrówek hoduję także parę gatunków polskich pająków i przymierzam się do ptasznika 8)
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

wt 22 maja, 2012

hej, hej, witam :)

Jak zaczniesz hodować mrówki, to już w ogóle się zaczną pukać w czoła :D Nie przejmuj się i nie zrażaj, bo faktycznie nie ma po co :P
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Pard
Posty: 26
Rejestracja: pn 14 maja, 2012
Lokalizacja: Wrocław

śr 23 maja, 2012

Cześć Adrian, ja też jestem na forum nowy :P tak jak Ty hodowałem kiedyś pająki(teraz tylko czasami jakiegoś biorę, a potem wypuszczam. Miałem także pasikoniki i larwę ważki. Teraz oprócz mrówek mam ropuszkę i szczurka :) Ludzie w moim otoczeniu już przywykli, że fascynują mnie mrówki, ale często nie rozumieją jak można je hodować i pytają:
-po co Ci ta mrówka? muszę im tłumaczyć, że to rójkowa królowa i ona potem będzie składała jajka, i że po jakimś czasie stworzy małą kolonię mrówek;p
Awatar użytkownika
Bednar
Posty: 64
Rejestracja: czw 23 cze, 2011

śr 23 maja, 2012

Witaj imienniku :wink: Nie zrażaj się tym co ludzie myślą. U mnie wszyscy jak kupuje mrówki :
"o co kupujesz, u mnie na podwórku pełno chodzi." :p Ja mam ptasznika bialokolanowego polecam fajny jest ale moje marzenie to chromcia 8)
Sprzedam zwierzęta karmowe. Różne wielkości. (bez zamówień hurtowych) Jakby co to PW
świerszcze, mączniki, niedługo będą dostępne karaczany tureckie
Awatar użytkownika
adrianix
Posty: 15
Rejestracja: pn 14 maja, 2012

wt 05 cze, 2012

Dzięki za miłe słowa. Ptasznik, którego będe kupować to Lasiodora parahybana 8)
Awatar użytkownika
Bednar
Posty: 64
Rejestracja: czw 23 cze, 2011

czw 07 cze, 2012

Fajny on jest. Też go brałem pod uwagę ale zrezygnowałem bo był niedostępny.
Sprzedam zwierzęta karmowe. Różne wielkości. (bez zamówień hurtowych) Jakby co to PW
świerszcze, mączniki, niedługo będą dostępne karaczany tureckie
ow-ad
Posty: 41
Rejestracja: sob 14 lip, 2012
Lokalizacja: Łuków

pn 16 lip, 2012

witam was wszystkich
ODPOWIEDZ