Witam wszystkich

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

lukaszt
Posty: 35
Rejestracja: pn 30 lip, 2012
Lokalizacja: Warszawa

czw 02 sie, 2012

Cześć,
mam na imię Łukasz, mieszkam w Warszawie, studiuję biologię na UW. Interesuję się mrówkami od ~2 lat, ale nie hodowałem ich. Powoli zaczynam coś łapać. Czytałem jakieś artykuły naukowe, trochę książek, więc trochę już na ich temat wiem. Postaram się w miarę aktywnie udzielać na forum i dzielić z Wami swoimi obserwacjami.

Pozdrawiam
Freelance designer
Web Design | Logotypy | Graphic Design
e-mail: lukasztolak@gmail.com

C. ligniperdus | C. fallax | D. quadripunctatus | M. capitatus | M. rubida | Temnothorax sp.
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

czw 02 sie, 2012

lukaszt pisze:Cześć,
mam na imię Łukasz, mieszkam w Warszawie, studiuję biologię na UW. Interesuję się mrówkami od ~2 lat, ale nie hodowałem ich. Powoli zaczynam coś łapać. Czytałem jakieś artykuły naukowe, trochę książek, więc trochę już na ich temat wiem. Postaram się w miarę aktywnie udzielać na forum i dzielić z Wami swoimi obserwacjami.

Pozdrawiam
Witamy na forum - powodzenia w hodowli :)

W stopce jest mój atlas, w którym jest również kilka wskazówek odnośnie hodowli, jak również masa rysunków i opisów spotykanych u nas królowych. Myślę, że warto zerknąć ;)
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

czw 02 sie, 2012

Witam i zapraszam do pisania :D

A ja ze swojej strony polecam na start nieco starawą, ale jarą, pozycję "Metody hodowli zwierząt glebowych -Mrówki" PTG Pisarskiego i chyba Czechowskiego też.
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
ODPOWIEDZ