Joł joł ;>

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

barciu
Posty: 444
Rejestracja: czw 10 sty, 2013
Lokalizacja: Kunkowa - mała wioska, w 70% porośnięta lasami i łąkami - mieszka tu ok 100 osób,

ndz 03 mar, 2013

Mi się podobają w sumie jedne i drugie, bo Curtus robi z ładnym wystrojem i fajne są takie "deski", natomiast
radiss robi takie ładne i "wycacane" :D i są naprawde profesjonalne.
gn, wiesz może, czy to http://www.mrowkoyad.pl/files/300/20x20v1bl.jpg formikarium
jest sprzedawane z wystrojem i piaskiem itp.? Czy trzeba oddzielnie dokupić ? :?:
GG: 51713465
dudek909
Posty: 159
Rejestracja: pn 20 cze, 2011

ndz 03 mar, 2013

pytanie do gn'a a ja odpowiem. Jezeli nic sie od dwoch lat nue zmienilo, to musisz oddzielnie kupic. wiem bo sam kupilem :D polecam na dziure, ktora znajduje sie na zamknieciu formi nalozyc odwrocny filtr do herbaty, swietna ochrona przed ucieczka srednich i duzych mrówek.
wielka zaleta tego formi jest wlasnie owa dziura, bo bardzo swietnie formi sie wentyluje :D
lukaszb12999
Posty: 143
Rejestracja: pt 14 wrz, 2012

pn 04 mar, 2013

Ja kupowałem z 5 miesięcy temu to nic nie dostałem to tego czego nie ma na obrazku.
barciu
Posty: 444
Rejestracja: czw 10 sty, 2013
Lokalizacja: Kunkowa - mała wioska, w 70% porośnięta lasami i łąkami - mieszka tu ok 100 osób,

ndz 28 kwie, 2013

Chyba do tego co jest na obrazku ( bo napisałeś, ze "do tego czego nie ma na obrazku" ).
W tym roku miałem już: kilkanaście królowych L.mixtus, kilka kolonii i królową Myrmica, 2 kolonie Leptothorax,
1 kolonię mixtusa, królową nigera x 2 i chyba tyle, a wy?
W tej chwili mam;
-Myrmica sp.: królowa + ok.20 robotnic
-Myrmica sp.-rójkowa królowa znaleziona dziś
Leptothoaxy jeszce mam...dobranoc, juz piszę jak pijany :okulach: .
GG: 51713465
ODPOWIEDZ