Powitać

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Teague CC
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 maja, 2013

sob 25 maja, 2013

Witam Forumowiczów

Jestem Sebastian, rocznik 91. Mieszkam niedaleko Łodzi. Student kierunku pedagogika prewencyjna i resocjalizacyjna patologii społecznych, obecnie pracuję w firmie ochroniarskiej (niedługo egzamin na licencję).
Zajmowałem się (ptaszniki, modliszki, traszki- te pod ochroną, zwiększałem ich populację; przez miesiąc zajmowałem się 2 wężami zbożowymi znajomego) i zajmuję (obecnie rybki i krewetki) już od dawna zwierzętami.
Z mrówkami dopiero zaczynam (już temat założyłem w dziale Pierwsze kroki), mam nadzieję że nie spartolę czegoś ;)
Widzę, że na forum można znaleźć dużo ciekawych informacji oraz doświadczonych hodowców :)

Pozdrawiam
patry090
Posty: 614
Rejestracja: ndz 25 kwie, 2010
Lokalizacja: łodzkie

sob 25 maja, 2013

Witamy :D Co oznacz niedaleko od Łodzi oznacza?
Teague CC
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 maja, 2013

sob 25 maja, 2013

Głowno. Znajduje się na trasie Łódź (~30km) - Warszawa (~100km)
Awatar użytkownika
explay
Posty: 221
Rejestracja: pn 06 cze, 2011
Lokalizacja: Kraków/Olkusz

sob 25 maja, 2013

Witaj na naszym forum :)
Manica rubida, Myrmica sp., Temnothorax sp., Formica cunicularia, Camponotus herculeanus, Lasius umbratus
Moje gg: 47293807
jaro
Posty: 47
Rejestracja: sob 10 lis, 2012

sob 25 maja, 2013

Cześć!

Co - Głowno.
Za pierwszym razem przeczytałem trochę wulgarnie i się zdziwiłem ^^
barciu
Posty: 444
Rejestracja: czw 10 sty, 2013
Lokalizacja: Kunkowa - mała wioska, w 70% porośnięta lasami i łąkami - mieszka tu ok 100 osób,

sob 25 maja, 2013

Heh, ja też tak przeczytałem-"g......o" :D .
Witamy na forum! :D
Mam nadzieję, że znajdziesz tu przyjaciół i kolegów, oraz będziesz mógł gadać, rozmawiać i dowiadywać się różnych rzeczy :wink: .
Z tego co widzę hodowałeś dużo zwierząt innych niż mrówki, więc mrówki nie powinny Ci sprawiać problemów i powinny dostarczać ciekawych obserwacji.
Ja hodowałem 2 chomiki, 2 papugi i 3 rybki.
Obecnie hoduję: 1 spasionego kota, 1 psa i Manicę rubidę.
GG: 51713465
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

sob 25 maja, 2013

siemasz:)
a mnie już kojarzysz :)
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Teague CC
Posty: 16
Rejestracja: wt 21 maja, 2013

ndz 26 maja, 2013

Jaro i Barciu :D Ludzie czytają czytają pierwszą i ostatnią literę wyrazu, jak w kontekście zdania (tutaj:wypowiedzi) coś jest nie tak to dopiero się czyta uważniej (LINK)

Barciu, trochę mi się zwierzaków przewinęło przez ręce, to fakt ale jak zacząłem od rybek to one na stałe zagościły w moim pokoju :D Ptaszniki jak podrosły to poszły na sprzedaż, trochę było mi ich szkoda ale... Jak mnie jeden dziabnął, to nie dość, że ładne 2 ślady po kłach zostały to jeszcze paraliż ręki przez kilka godzin :D Modliszki 2 lata temu, najpopularniejszy gatunek- Miomantis paykullii, można nabyć za bezcen, długo żyły na moich kwiatkach (chodziły sobie luzem, każda na swoim kwiatku albo szybie :D).
Co do zwierząt podwórkowych- owczarek niemiecki i kot dachowiec :) Ale... Marzy mi się kot Savannah, niestety z racji baaardzo wysokich cen to będę musiał zaspokoić się Bengalskim ;)

Geb88, Ciebie już tak :) Jak na razie miły przebieg konwersacji i mam nadzieję że Ci nie podpadnę :D


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

ndz 26 maja, 2013

coś przypuszczam, że to nie do końca tak, ponieważ czy te dwa poniżej, przeczytalibyście na pewno z samą pierwszą i ostatnią literą i nie zauważyli zmiany? :
"mmio" - mimo
"Wżane"- ważne
IMO już raczej kolejność liter w środkowych sylabach by tu pasowała ;p a tym bardziej nie, gdy za pierwszą literą powinna stać samogłoska. Co wy na to?
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

ndz 26 maja, 2013

Witam na forum :D

http://demotywatory.pl/3894788
Komu nie sprawiło to problemu? Mi żadnego ;)
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
jaro
Posty: 47
Rejestracja: sob 10 lis, 2012

pn 27 maja, 2013

Teague CC pisze:Jaro i Barciu :D Ludzie czytają czytają pierwszą i ostatnią literę wyrazu, jak w kontekście zdania (tutaj:wypowiedzi) coś jest nie tak to dopiero się czyta uważniej (LINK)
A no niejednokrotnie już o tym słyszałem i potwierdzałem z autopsji ;)
ODPOWIEDZ