Witamy

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

BigStar
Posty: 2
Rejestracja: czw 21 cze, 2018

czw 21 cze, 2018

Cześć, z konta zapewne będą dwie osoby korzystać. W mrówkach mega początkujący, chcemy zacząć hodowle bo synek jest zafascynowany (powód jak każdy inny). Czy to się przerodzi w coś większego? Zobaczymy. Nie bardzo wiem co tu jeszcze napisać, witam i zapewne poznamy się dopiero podczas pisania czy spotkania. Ogólnie na razie "nadrabiamy" braki wiedzy. Mamy dużo zręczności i nie lubimy "marnować" kasy, dużo bardziej cieszymy się z DIY niż kupionych gotowców czy masówek. Bawiliśmy się w robienie wystroju do terrariów (łącznie ze ściankami itd) bo kilka zwierzaków mieliśmy. Już pomysły na pierwsze "domki dla mrówek" są i tylko czekać jak będziemy mieli przyjemność je stworzyć. Pracami się podzielimy oczywiście.

Oczekujemy tutaj znaleźć ludzi pomocnych i miłych, sami obiecujemy angażować się na ile wiedza czy umiejętności pozwolą. Jednak obecnie.. "zielone listki".

Do przeczytania i może zobaczenia :)
Raclaw
Posty: 163
Rejestracja: czw 31 maja, 2018

czw 21 cze, 2018

Cześć, ja też początkujący, na razie trzymam złapane królewny w strzykawkach, a do pierwszych przenosin pewnie mogę spokojnie kilka miesięcy poczekać.
Jako pierwsze formi myślałem o 3d, wiem trzeba zainwestować, ale wydaje się być przejrzyste, estetyczne, a o to mi właśnie chodzi, żeby mrówki stały na biurku i cieszyły oko, a nie żeby skitrane na trzeciej półce za skarpetkami powoli się rozwijały.
Będę śledził jak robicie formikarium, może coś też z czasem zmajstruje jak będzie ładne i estetyczne :)
ODPOWIEDZ