Heja ;)

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Małcin B)
Posty: 177
Rejestracja: sob 11 sie, 2018
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

śr 12 wrz, 2018

Jestem Marcin. Mam 14 lat I pochodzę z Gdańska. Jestem tutaj, bo uwielbiam mrówki. Te niewielkie owady stały się moim hobby rok temu, ale dopiero od 4 miesięcy mam przyjemność się nimi zajmować. Posiadam zaledwie jedną kolonię, Lasius flavus, gdyż podczas wakacji uznałem, że zanim posiądę te wymarzone gatunki, najpierw zyskam doświadczenie na jednych. Moim ulubionym gatunkiem od niedawna stał się Formica cinerea i to właśnie tą mrówkę mam zamiar złapać w następny sezon rójkowy.

Oprócz mrów mam chomika syryjskiego, długowłosego. Kosmo jest łagodny, nie gryzie i jest puszysty. Tylko ciągle gubi sierść i trzeba go czesać 3 razy dziennie, a przed każdym wypuszczeniem z klatki trzeba wyczesać z niego trociny.

Poza mrówkami interesuje mnie architektura i projektowanie. Uwielbiam pracować w ogrodzie, sadzić i pielęgnować rośliny. Myślę, że każde formikarium będzie staranne i choć troszkę odda ich naturalne środowisko. Moją ulubioną lekcją jest język Polski. Pisanie wypracowań, recytowanie i wkuwanie gramatyki to dla mnie czysta przyjemność. Lubię również geografię i fizykę.

Lubię rozmawiać, poznawać ludzi i czytać kryminały. Chętnie popiszę z każdym z was. I to chyba tyle.

Ps. Co jakiś czas to odświeżam
Ostatnio zmieniony wt 13 lis, 2018 przez Małcin B), łącznie zmieniany 2 razy.
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są Twoje zainteresowania...
Raclaw
Posty: 163
Rejestracja: czw 31 maja, 2018

czw 13 wrz, 2018

Siemka Małcin, zawsze miło jest, jak pojawia się kolejna osoba, która ma takie same hobby.

BTW Moje pierwsze mrówki to też L. flavus. Moim zdaniem najlepsze mrówki na świecie.
Małcin B)
Posty: 177
Rejestracja: sob 11 sie, 2018
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

sob 15 wrz, 2018

One są najj ;3
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są Twoje zainteresowania...
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

czw 20 wrz, 2018

Cześć :)

Dzięki że jesteś :)

Też miałem Lasius flavus jednak zdechły zarażone jakimś pasożytem ;/

Powodzenia w hodowli
ODPOWIEDZ