Cześć wszystkim

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
c4n
Posty: 7
Rejestracja: czw 06 cze, 2019

śr 12 cze, 2019

Chciałabym się przywitac i przedstawić.
Zatem cześć, mam na imię Ewa. Od 13 roku życia siedzę w terrarystyce, ale głównie trzymałam ptaszniki, w apogeum hodowli miałam ok 80 osobnikow różnych gatunków. Przez moje ręce przewinęły się także gatunki takie jak F. cinerea, L. niger oraz F. sanguinea, ale to było dawno temu, bo 15 lat.
Dziś jestem biologiem (ornitologiem) i technikiem weterynarii. Jestem także początkującym kynologiem - mam dwie przecudowne suki bulteriera standardowego.
Aktualnie posiadam 2Q F. fusca w jednym formi, M. barbarus oraz Leptothorax sp. Planuję powiększyć hodowle mrówek o krajówki, które złapie w tym roku, ale zobaczymy jak będzie, bo jakoś nie widuje samotnych krolowych.
Chyba tyle na początek.
Pozdro.
Messor barbarus
Formica fusca
Leptothorax sp.
Bulterier x2
Awatar użytkownika
slodkie_ciacho
Posty: 1491
Rejestracja: sob 23 cze, 2018
Kontakt:

śr 12 cze, 2019

Witam.
c4n pisze: śr 12 cze, 2019 Dziś jestem biologiem (ornitologiem)
Fajnie, pewnie kiedyś Ci podeślę jakieś zdjęcie/głos ptaka do rozpoznania bo często mnie to ciekawi jak jestem na spacerze :P
c4n pisze: śr 12 cze, 2019 Planuję powiększyć hodowle mrówek o krajówki (...)
Jak coś to mam na sprzedaż M. rubida :p
Powodzenia w hodowli.
Pozdrawiam
Małcin B)
Posty: 177
Rejestracja: sob 11 sie, 2018
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

pt 14 cze, 2019

No witaj :lol:
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są Twoje zainteresowania...
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

pn 17 cze, 2019

c4n pisze: śr 12 cze, 2019 Chciałabym się przywitac i przedstawić.
Zatem cześć, mam na imię Ewa. Od 13 roku życia siedzę w terrarystyce, ale głównie trzymałam ptaszniki, w apogeum hodowli miałam ok 80 osobnikow różnych gatunków. Przez moje ręce przewinęły się także gatunki takie jak F. cinerea, L. niger oraz F. sanguinea, ale to było dawno temu, bo 15 lat.
Dziś jestem biologiem (ornitologiem) i technikiem weterynarii. Jestem także początkującym kynologiem - mam dwie przecudowne suki bulteriera standardowego.
Aktualnie posiadam 2Q F. fusca w jednym formi, M. barbarus oraz Leptothorax sp. Planuję powiększyć hodowle mrówek o krajówki, które złapie w tym roku, ale zobaczymy jak będzie, bo jakoś nie widuje samotnych krolowych.
Chyba tyle na początek.
Pozdro.
Miło gościć nowe osoby w naszym mrowisku :)

https://kb.formicopedia.org/Formicopedia

Powyżej link do naszej BMW - bazy mrówczej wiedzy

BTW. Jeżeli chcesz pomóc w temacie mrówek to odezwij się do mnie na mail ( ants@formicopedia.org ) kolega jeden poszukuje rączek do pomocy w naszym wewnątrz mrówkowym projekcie :)
ODPOWIEDZ