Czesc wszystkim

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Kamelak
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 mar, 2020

ndz 29 mar, 2020

Czesc wszystkim jestem kamil. Posiadam c.ligniperda (cwicze cierpliwosc) i mesor barbarus wlasnie zamowilem .w swojej hodowli posiadam jeszcze skorpiona ptaszniki i gekona lamparciego. Ale do rzeczy krolowa c.ligniperda po zimowaniu nie zlozyla jeszcze ani jednego jajeczka .dlugo jeszcze bede musial czekac?
Awatar użytkownika
MyrmeLuna
Posty: 226
Rejestracja: pn 11 lis, 2019
Kontakt:

ndz 29 mar, 2020

Kamelak pisze: ndz 29 mar, 2020 Czesc wszystkim jestem kamil. Posiadam c.ligniperda (cwicze cierpliwosc) i mesor barbarus wlasnie zamowilem .w swojej hodowli posiadam jeszcze skorpiona ptaszniki i gekona lamparciego. Ale do rzeczy krolowa c.ligniperda po zimowaniu nie zlozyla jeszcze ani jednego jajeczka .dlugo jeszcze bede musial czekac?
Cześć Kamelak!
Fajnie, że jesteś z nami!
Dziwne, że nie składa jaj, ale pewnie niedługo złoży. Moje mają już pierwsze poczwarki (po miesiącu od hibernacji). Pamiętaj o idealnej wielkości formikarium - jeśli jest ono za duże, to może być gorzej. Jeżeli masz jednak probówkę, to wszystko OK. Ja też posiadam Messor barbarus - bardzo interesujące, świetnie widać podział na kasty... Mam nadzieję, że Tobie również się spodoba (gatunek i nasze forum! ) :D :D :D
Kamelak
Posty: 3
Rejestracja: wt 24 mar, 2020

pn 30 mar, 2020

C.l trzymam w probówce jest sama puki co. Probówka ta większa bodajże 2.5 cm albo 3 nawet( nie pamiętam) średnicy. Dalem jej troche miodu po wybudzeniu i czekam :) a m.b. maja dotrzeć na dniach. Mysle ze we wtorek bedzie. Rowniez sama królowa :) nie moze byc za łatwo :) pozdrawiam. Jak będą jakies postępy albo problemy to bede pisał.
Awatar użytkownika
MyrmeLuna
Posty: 226
Rejestracja: pn 11 lis, 2019
Kontakt:

pn 30 mar, 2020

Kamelak pisze: pn 30 mar, 2020 C.l trzymam w probówce jest sama puki co. Probówka ta większa bodajże 2.5 cm albo 3 nawet( nie pamiętam) średnicy. Dalem jej troche miodu po wybudzeniu i czekam :) a m.b. maja dotrzeć na dniach. Mysle ze we wtorek bedzie. Rowniez sama królowa :) nie moze byc za łatwo :) pozdrawiam. Jak będą jakies postępy albo problemy to bede pisał.
To pewnie szybko zniesie jaja, moja dostała białko i szybko jej się udało! Super! Czekam na notatki :D
ODPOWIEDZ