Wypadałoby się przedstawić :) Riv

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Riv
Posty: 17
Rejestracja: pt 05 sty, 2007
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

pn 08 sty, 2007

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych ludzi na tym forum :D
Z mróweczkami dopiero zacznę swoją przygodę. Moim hobby jest hodowla roślinek owadożernych, i od niedawna karate kyokushin.
Mam 17 (rocznikowo 18 ) lat... choć wcale nie wyglądam:P No i jestem z Katowic:)
To chyba tyle na mój temat :)
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

wt 09 sty, 2007

Witaj :)
Hmmm... 17stka... echhh - w imieniu męskiej, szowinistyczno/wygłodzonej części forumq, poproszę o fotki :D:D:D
Swoją drogą, to proszę mnie nie sponiewierać przy okazji następnej giełdy w Świętochłowicach za tę prośbę (qrde... karate... czego to się w obecnej dobie emancypacji Kobiet można spodziewać :roll: ) :D:D:D
A swoją drogą, to w międzyczasie zabawy z mięsożerami czy mrówkami, polecam również chów storczyków - zarąbisty temat ;)
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Dominik
Posty: 376
Rejestracja: pt 26 sie, 2005
Lokalizacja: Gdynia

wt 09 sty, 2007

Witaj Riv ;).

Piotr, proponuję, aby zmienić nazwę działu "Pozostałe zwierzaki" na np. "Pozostałe zwierzaki i roślinki" lub stworzyć dział dot. roślinek, tak aby Riv i inni miłośnicy roslinek nie musieli pisać o swoich "pupilach" w "na każdy temat" :wink: .
Messor sp., C. ligniperda, F. sanguinea, F. fusca, L. flavus, L. niger, Myrmica sp., T. caespitum, łączona: M. rubra + L. niger.
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

wt 09 sty, 2007

Riv pisze:Mam 17 (rocznikowo 18 ) lat... choć wcale nie wyglądam:P
Uu to młoda jeszcze jesteś... i na dodatek wyglądasz na mniej! :shock: Mam nadzieję, że w tym wypadku tak młody wiek nie będzie współigrał z dojrzałością...
Riv pisze:No i jestem z Katowic:)
Ulalala... to już mówi samo za siebie... :wink:
PIOTR pisze:Hmmm... 17stka... echhh - w imieniu męskiej, szowinistyczno/wygłodzonej części forumq, poproszę o fotki
Popieram! Moja mam mówi, że nigdy nie wiem kto jest po drugiej stronie, dlatego wolę miec pewność, że na pewno nie jesteś przepoconym facetem po pięćdziesiątce...

WITAM SERDECZNIE NA MOIM FORUM! :D
Awatar użytkownika
Riv
Posty: 17
Rejestracja: pt 05 sty, 2007
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

wt 09 sty, 2007

Po avatarze już widać że nie jestem "przepoconym facetem po pięćdziesiątce" :wink:

Ktoś ma jeszcze wątpliwości? :D
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

wt 09 sty, 2007

JA! ;)



Żartuję :)
Awatar użytkownika
BartTP
Posty: 410
Rejestracja: pt 03 mar, 2006
Lokalizacja: Szczecin

wt 09 sty, 2007

Mrókolwie, przecież też masz 17 lat, tyle tylko, że przezornie na TYM forum nie umieściłeś informacji o wieku, vide moje rozwazania i napomnienia w kwestii kopcenia szlugów przez niepełnoletnich.

A co do zmiany nazwy tego działu... Proponuję nazwę: "Pozostałe zwierzaki, rośliny i kobiety". :)
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

wt 09 sty, 2007

BartTP pisze:Mrókolwie, przecież też masz 17 lat
Mrówkolwy tyle nie żyją :wink:
BartTP pisze:tyle tylko, że przezornie na TYM forum nie umieściłeś informacji o wieku
Na tym się nie da!
BartTP pisze:vide moje rozwazania i napomnienia w kwestii kopcenia szlugów przez niepełnoletnich.
Cierpisz na syndrom prokuratora z małym doświadczeniem zawodowym? :)

Pozdrawiam!
Dominik
Posty: 376
Rejestracja: pt 26 sie, 2005
Lokalizacja: Gdynia

śr 10 sty, 2007

Proponowałbym zakończyć ten wątek.
Messor sp., C. ligniperda, F. sanguinea, F. fusca, L. flavus, L. niger, Myrmica sp., T. caespitum, łączona: M. rubra + L. niger.
ODPOWIEDZ