Ja :)

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

marekorzel
Posty: 1
Rejestracja: sob 17 lut, 2007
Lokalizacja: Krosna

sob 17 lut, 2007

No więc jak było gdzieś napisane przedstawiam się :wink: Mam na imię Marek, mieszkam w małej wiosce Krosna koło Nowego Sącza. Terrarystyką zajmuje się już rok posiadam dwa ptaszniki, hodowlę karaczanów szarych i trojszyków. Do chowu mrówek zachęcił mnie użytkownik mrówkolew. Narazie nie posiadam jeszcze żadnego gatunku mrówek :) Jeżeli by ktoś miał jakąś niedużą i łatwą kolonie na sprzedarz to chętnie bym kupił :D
POzdro :D
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

sob 17 lut, 2007

Witam na forum :)
Terrarystyka fajna rzecz, ale jak sam niedługo się przekonasz, mrówy przebijają wszelkie kręgowce i bezkręgowce "tradycyjnie" utrzymywane w terrariach ;)
No... to bardzo subiektywna ocena, choć po 20tukilku latach w terrarystyce, wolno mi wypowiadać się w taki sposób :D
Z pewnością znajdzie się ktoś, kto ma jeszcze nadwyżki z ubiegłego sezonu :)
W razie "W" - zapraszam do sklepu na www.curtus.pl :twisted:
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

sob 17 lut, 2007

Witaj Marek! :)
Cieszę się, że się zarejestrowałeś! Narazie możesz poszerzać swoją wiedzę teoretyczną, a na początku sezonu (początek kwietnia) na pewno się cos dla Ciebie znajdzie :)

Mówiłeś, że próbowałeś już hodowli mrówek ale Ci nie wyszło. Może opisz w jaki sposób to robiłeś, a powiemy co zrobiłeś nietak :)

Pozdrawiam!
Tommygun
Posty: 235
Rejestracja: ndz 05 mar, 2006
Lokalizacja: Krosno

ndz 18 lut, 2007

mieszkam w małej wiosce Krosna koło Nowego Sącza
Cholera... A już się ucieszyłem, bo przeczytałem: "mieszkam w małej wiosce koło Krosna"...

Co oczywiście nie znaczy, że nie Cieszę się z powodu zawitania markaorzeła na Forum :mrgreen:
Semper Fi!
ODPOWIEDZ