jak każdy WITAM!!

Poznajmy się bliżej. ;-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

zawias
Posty: 15
Rejestracja: śr 11 kwie, 2007

czw 12 kwie, 2007

cześć jestyem poczotkowym chodowcą mrówek ale aktualnie nie mam żadnej koloni ale kiedyś miałem F-fusce L-niger ale fusce brat mi wypuśćł a niger po prostu mi zdechła :( . Aktułalnie zbieram na formikarium aby mrówki miały większy kofort życia a poniewasz mam kolege obeznanego w tych sprawach to nie będe miał problemu z nabyciem owadów i przy okazji pozdrawiam mrówkolwa i cygnusa :D



mam dyslekcje
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

czw 12 kwie, 2007

Kolejny mój człowiek na forum.
Pisz mądrze i bez tych byków, żeby mi wstydu nie robić...
zawias pisze:mam dyslekcje
Coś takiego nie istnieje ;) To wymysł psychologów (tak jak ADHD zresztą), dlatego nie masz juz usprawiedliwienia! Możesz sobie zainstalować np. korektor błędów, na forum.

Pozdrawiam!
PIOTR
Posty: 1113
Rejestracja: pn 04 kwie, 2005
Lokalizacja: Oleśnica

czw 12 kwie, 2007

Witam:)
Jako odwieczny pałkarz dyktand , pozwolę sobie uznać "dyslektyków" za leni - jest coś takiego jak korektor w google toolbar (czy jakoś tak) i sam z niego naumiałem się korzystać - z jakim efektem? - nawet BartTP uznał, że w końcu naumiałem się pisać po Polsku :D:D:D
Pozdrawiam :)
Piotr Frąszczak [url=http://curtus.pl]CURTUS[/url]
Awatar użytkownika
cygnus
Posty: 33
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

czw 12 kwie, 2007

dziękuje za pozdrowienia... a co do adhd to podzielam zdanie mrówkolwa... kiedyś przecież wystarczyło porządnie dzieciakowi rzyć przetrzepać i już spokojny był... zwykły wymysł psychologów... dysleksją po prostu tłumaczy się lenistwo wygodnickich mieszczuchów

proponuje firefoxa 2.x.x.x zaznacza błędy...
zawias
Posty: 15
Rejestracja: śr 11 kwie, 2007

czw 12 kwie, 2007

dzięki za programy a nad dyslekcją ćwiczę (bo musze) :)
Formica fusca sztuk 1
Awatar użytkownika
stoprocent
Posty: 55
Rejestracja: sob 24 lut, 2007

czw 12 kwie, 2007

Ja mam najgorszą formę dyslekcji a mianowicie taką, której wcale się nie uleczy ,a dzięki czytaniu książek, poświęcaniu się takiej rozrywce jak skrable i czytaniu odpowiednich for/forów(a mianowicie takich gdzie zasady ortografii są przestrzegane). Wymówka nie na miejscu.
Kiedyś jeszcze używałem worda, teraz nawet tego mi nie trzeba. Test gimnazjalny pisałem na własną prośbę z normalnymi uczniami.
ps. Witam
Moje pająki: http://www.arachnea.delfnet.com/forum/viewtopic.php?t=6611&highlight=
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

czw 12 kwie, 2007

cygnus pisze: a co do adhd to podzielam zdanie mrówkolwa... kiedyś przecież wystarczyło porządnie dzieciakowi rzyć przetrzepać i już spokojny był... zwykły wymysł psychologów...
Myślę, że tą ,,chorobę" wymyśliły firmy farmaceutyczne. Lek na adhd ma substancje, która jest fundamentem narkotyku LSD. Od 3 do 13 roku życia ,,zamula", natomiast od 13ego wzwyż, działa podobnie co amfetamina czyli pobudza.
Zastanawia mnie czemu nauczyciel każe brać to świństwo kilkunastu uczniom, zamiast wziąć samemu, z takim pobudzeniem, chyba udałoby mu się uspokoić najgorszego ,,adehadowca"...
stoprocent pisze:Ja mam najgorszą formę dyslekcji a mianowicie taką, której wcale się nie uleczy ,a dzięki czytaniu książek, poświęcaniu się takiej rozrywce jak skrable i czytaniu odpowiednich for/forów(a mianowicie takich gdzie zasady ortografii są przestrzegane).
Mi kochana Pani Psycholoszka powiedziała: ,,Masz objawy dysleksji i myślę, że to będzie z czasem postępować"... Z takim przekonaniem dzieciak sobie odpuszcza.
Ciekawy jestem skąd się niby bierze dysleksja? Może ktoś mi powie, że jest w genach przekazywana? :lol:

Także zawias, pracuj nad ortografią, bo na tym forum dla ANALfabetów miejsca nie ma ;)

Pozdrawiam!
asak
Posty: 230
Rejestracja: czw 17 sie, 2006

czw 12 kwie, 2007

półanalfabetów
Awatar użytkownika
cygnus
Posty: 33
Rejestracja: ndz 25 mar, 2007
Lokalizacja: Olsztyn

czw 12 kwie, 2007

Mrówkolew pisze:Myślę, że tą ,,chorobę" wymyśliły firmy farmaceutyczne. Lek na adhd ma substancje, która jest fundamentem narkotyku LSD. Od 3 do 13 roku życia ,,zamula", natomiast od 13ego wzwyż, działa podobnie co amfetamina czyli pobudza.
Zastanawia mnie czemu nauczyciel każe brać to świństwo kilkunastu uczniom, zamiast wziąć samemu, z takim pobudzeniem, chyba udałoby mu się uspokoić najgorszego ,,adehadowca"...
bardzo ciekawa i możiwa teoria i w sumie badzo chciałbym jakiegoś belfra po takim kwasie zobaczyć :D:D:D
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

pt 13 kwie, 2007

A meliska to nie łaska? Lub Melisana ale tej dzieciom chyba dawać nie należy bo jak już pani poseł udowodniła, zawiera tyle alkoholu, że ma sie kontrole policyjną...
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

pt 13 kwie, 2007

Co do dysleksji to też myślałem w 1 klasie gimnajzum, że to posiadam... ale miałem łaskawą nauczycielke która dawała mi z dyktand za 40 błędów 2-... w drugiej klasie sytuacja się zmieniła, bo miałem inną polonistkę... siekiera jak nie wiem... dawała mi dyktanda dla podstawówki i tak miałem 1... jednak we wrzesniu tego roku wziąłem się za siebie, bo w końcu czas nawyższy i poczytałem sobie nawet regułki... i jakoś mniej błędów robię...

Ogólnie zgadzam się z opinią, że to jest czyste lenistwo - przetestowałem na sobie. Ale pomyślcie...ile ci lekarze zarabiają na tym... jak u mnie w klasie niektórzy wykupują sobie takie "pakiety" u lekarzy i juz mają dyslekCję...
Mrówek
Posty: 158
Rejestracja: sob 31 mar, 2007
Lokalizacja: Sanok (Podkarpacie mrówczym rajem ;))

pt 13 kwie, 2007

Ja spóźniony, ale także witam :P

BTW. co do dysleksji, jeszcze się zgodzę, lecz co do ADHD, zdecydowanie nie - mam swoje podstawy by tak twierdzić.
Awatar użytkownika
Mrówkolew
Posty: 1132
Rejestracja: pt 10 lut, 2006
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

pt 13 kwie, 2007

Mrówek pisze:BTW. co do dysleksji, jeszcze się zgodzę, lecz co do ADHD, zdecydowanie nie - mam swoje podstawy by tak twierdzić.
Fajnie, że podałeś konkrety. Jakie to podstawy? :D

pozdrawiam!
ODPOWIEDZ