Krakowiacy - niger się roi!

Wszystko to co dotyczy zdobywania królowych podczas rójki

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

Awatar użytkownika
Mr.Q
Posty: 200
Rejestracja: pt 26 maja, 2006
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

ndz 01 lip, 2007

(moderator prosi: opisz dokładnie nie tylko w temacie ale i w treści!) - do boju :D
POZDRAWIAM! Mr.Q Chamaeleonid

http://picasaweb.google.pl/MrQ1987

http://www.mynight.pl/
Awatar użytkownika
Zordon
Posty: 237
Rejestracja: pt 29 cze, 2007

ndz 01 lip, 2007

Mr.Q pisze:(moderator prosi: opisz dokładnie nie tylko w temacie ale i w treści!) - do boju :D
E, to chyba w całym kraju!

Po ile łapiecie?
Awatar użytkownika
M@teusz
Posty: 537
Rejestracja: pn 28 sie, 2006

ndz 01 lip, 2007

A u mnie nic jeszcze nie widziałem... tylko samce przy wejściu do gniazda...


Zdania zaczynamy wielką literą. Poprawił Albert
Obrazek
Gór mi mało i trzeba mi więcej...
Awatar użytkownika
Jeremi
Posty: 1014
Rejestracja: pt 12 sty, 2007
Kontakt:

pn 02 lip, 2007

A u mnie... wielkie NIC.
Tommygun
Posty: 235
Rejestracja: ndz 05 mar, 2006
Lokalizacja: Krosno

pn 02 lip, 2007

A u mnie można było brać garściami :D
Semper Fi!
Awatar użytkownika
__voodoo__
Posty: 275
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007

pn 02 lip, 2007

nom to witam w klubie :) u mnie dzisiaj pogoda super, a wysyp ze łohoho...gdzie tylko nie szedłem chodnikiem, i taką polną dróżką...wszedzie nigery !!! mam kupe mase tone :D kto chce temu prześle za free. znaczy sie przesyla chętny do mnie paczuszke z naszykowanym pudełeczkiem i z kasą na odsyłkę, a ja wysylam w jak najszybszym tempie ;] tylko trza ze mną ustalic co i jak. nałapałem ich do tik taka mase...ale 3/5 lezy brzuchem do góry, a tylko nieliczne sie ruszają...hmm..choc tez są takie jakby oslabione..ale kilka mam w probowce (7) i one są miodek w 100%. ale te tutaj tez sie ruszają i zyją..tylko cos lezaly troche i mają malutki problem ze wstaniem...ok.wiec kto chce, to proszę pisać na priva.pozdrawiam

a wlasnie..ja dodam, ze jestem z woj. LUBUSKIEGO, powiat ŻARSKI, pare km od granicy z niemcami, 60km od zielonej góry, 25km od żar ;] czyli tutaj tez się wszystko roi - taka informacja :)

PS: a co do tych zabitych i jakby na pół żywych...czemu im sie nogi do środka powywijały? ok..w tych zabitych rozumiem..padły, ale te zywe (pare sztuk) to tez mają po pare nózek powywijanych dom srodka i nie mogą jakby wyprostowac i ledwo co chodzą)..;/

Nie mam siły!!! Następne takie wybryki będę zmuszony kasować... Popraw samemu, proszę. Kliknij "Zmień". Skopiuj, wklej do Worda i sprawdź pisownię. Nastepnie wklej znowu w miejsce niezmienionego. Zdania zaczynamy wielką literą. Poprawił Albert
Awatar użytkownika
Ghandi
Posty: 388
Rejestracja: pt 01 cze, 2007
Lokalizacja: Pyskowice
Kontakt:

pn 02 lip, 2007

Voodoo: może kwestia wilgotności?
[url=http://gmachowka.blogspot.com/]CampoBlog[/url] :ant: [b]NEWS: 17cze09[/b]
[url=http://zniwiarka.blogspot.com/]MessorBlog[/url] :ant: [b]NEWS: 24cze09[/b]
www.jarosz.art.pl :pstryk:
http://plfoto.com/99542/autor.html :pstryk:
Awatar użytkownika
Mrów123
Posty: 24
Rejestracja: śr 27 cze, 2007

pn 02 lip, 2007

Umnie może dzisiaj będą :lol: Bo tak to była brzydka pogoda :cry:
Awatar użytkownika
Zordon
Posty: 237
Rejestracja: pt 29 cze, 2007

pn 02 lip, 2007

__voodoo__ pisze:...ledwo co chodzą)..;/
Może niedelikatnie się nimi zajmowałeś? Najlepiej to od razy mieć gotowe probówki z pierwszego kroku i wpuszczać po jednej niż zamęczać je wciskając zbyt wiele do tiktaka. Na takie pudełko to raczej 2-3 nie więcej a i wilgotna watka lub kępka mchu powinna być w środku na czas transportu.
Awatar użytkownika
__voodoo__
Posty: 275
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007

pn 02 lip, 2007

nom ale wlasnie nie mialem juz wolnych probowek...doslownie w podelku byl z jakas 1h. bez wody..jak przyszlem to odrazu dalem do probowki z kroku 1. nom dzisiaj wypusilem takich co trochu mialy problemy z ruszaniem...znaczy ruszaly sie jak muchy w smole...pewnie na wolnosci bedzie im lepiej..a te co mam a mam bodajze 7 to mają się dobrze

Nie mam siły!!! Następne takie wybryki będę zmuszony kasować... Popraw samemu, proszę. Kliknij "Zmień". Skopiuj, wklej do Worda i sprawdź pisownię. Nastepnie wklej znowu w miejsce niezmienionego. Zdania zaczynamy wielką literą. Poprawił Albert
Awatar użytkownika
__voodoo__
Posty: 275
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007

pn 02 lip, 2007

znaczy sie 10..pomylka z tymi 7
Awatar użytkownika
Alex
Posty: 79
Rejestracja: sob 26 maja, 2007
Lokalizacja: Radom

pn 02 lip, 2007

ja se 8 zlapalem nie wiem czy wypuszczac ? a moze za myrmice sie ktos zamieni :mrgreen:
[size=109][color=red][b]Szanuj Zieleń i to co pod nią mieszka!!! :ant:[/b][/color][/size]
Awatar użytkownika
__voodoo__
Posty: 275
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007

pn 02 lip, 2007

o...dobry pomysł :) ja tez moge moje nigerki za myrmice wymienic...mi sie rubry chyba najbardziej podobają ;] i f.cinerea. to ja moge dać 3 nigery za 1 myrmica rubra ;] albo jak ktos nie ma a chciałby nigerka (np. początkujący, albo ktoś z forum) to nie ma problemu..oddam za free
FortArt
Posty: 11
Rejestracja: czw 26 paź, 2006

wt 03 lip, 2007

Wrzuciłem trzy do długiej probówki, kwadrans później w domu chciałem przepakować, a tu dwie martwe, a jedna niemrawa. One się jakoś nie kochają, czy wrzuciłem coś innego gatunku? Jest jakaś inna rojka w KRK?
pierwomrówka podziemna, hurtnica czarna
Awatar użytkownika
__voodoo__
Posty: 275
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007

wt 03 lip, 2007

a była woda w probówce ??? bo ja w swoim pudełeczku nie mialem i tez popadało mi 3/4 krolowych ;/ i chyba wlasnie z braku wigloci, gdyz niezauwazylem by sie gryzły i atakowaly.

Nie mam siły!!! Następne takie wybryki będę zmuszony kasować... Popraw samemu, proszę. Kliknij "Zmień". Skopiuj, wklej do Worda i sprawdź pisownię. Nastepnie wklej znowu w miejsce niezmienionego. Zdania zaczynamy wielką literą. Poprawił Albert
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

wt 03 lip, 2007

Ja jeszcze niczego nie złapałem ale licze na Jpu^^
Ostatnio zmieniony wt 03 lip, 2007 przez Albert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
__voodoo__
Posty: 275
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007

wt 03 lip, 2007

jak chcesz albert to Ci nigerka odstąpie :)
dzika_mrowka
Posty: 411
Rejestracja: sob 22 lip, 2006
Lokalizacja: okolice Warszawy

wt 10 lip, 2007

w czym wy je trzymacie po zlapaniu? bo same krolowe L.niger nie powinny sie gryzc.. dopiero jak beda pierwsze robotnice, to zaprowadza porzadek...
Awatar użytkownika
Mrów123
Posty: 24
Rejestracja: śr 27 cze, 2007

wt 10 lip, 2007

No umnie leje i niechcą wyjści :( :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
__voodoo__
Posty: 275
Rejestracja: sob 28 kwie, 2007

wt 10 lip, 2007

dzika_mrowka pisze:w czym wy je trzymacie po zlapaniu?
W probówce lub w pudełku po tik-taku.
dzika_mrowka pisze:bo same krolowe L.niger nie powinny sie gryzc.. dopiero jak beda pierwsze robotnice, to zaprowadza porzadek...
Tu masz racje. Ja mam teraz pare królowych L.niger w probówce i jest spokój ;]
ODPOWIEDZ