Czy rojka może się powtórzyć

Wszystko to co dotyczy zdobywania królowych podczas rójki

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

janekMrówczarz
Posty: 112
Rejestracja: pt 14 cze, 2019

śr 25 wrz, 2019

Cześć. Jestem aktualnie w Chorwacji wjej północnej cześci i niediela, poniedziałek padał deszcz. Wczoraj po tym deszczu zaczęły sie wielkie rójki. Najpierw do godziny około 13 Messor a potem około 18 Lasius niger i Lasius flavus. Również o godzinie 19 auważyłem jak młode królowe z gatunku crematogaster scutellaris na którym mi bardzo ostagnio zależy. Jednak moja mama powiedziała że nie mogę pojechać szukać mrówek i że musze sie zająć siostami. :( :( :( . I teraz mam bardzo ważne pytanie. Czy wiedząc że dzisiaj ma padać prawie cały dzień utro może się ta rójka tego gatunku powtórzyć? (crematogaster scutellaris).

Pozdrawiam
Sam zrobiłem sobie większość krzywd, które odczułem
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

śr 25 wrz, 2019

janekMrówczarz pisze: śr 25 wrz, 2019 Cześć. Jestem aktualnie w Chorwacji wjej północnej cześci i niediela, poniedziałek padał deszcz. Wczoraj po tym deszczu zaczęły sie wielkie rójki. Najpierw do godziny około 13 Messor a potem około 18 Lasius niger i Lasius flavus. Również o godzinie 19 auważyłem jak młode królowe z gatunku crematogaster scutellaris na którym mi bardzo ostagnio zależy. Jednak moja mama powiedziała że nie mogę pojechać szukać mrówek i że musze sie zająć siostami. :( :( :( . I teraz mam bardzo ważne pytanie. Czy wiedząc że dzisiaj ma padać prawie cały dzień utro może się ta rójka tego gatunku powtórzyć? (crematogaster scutellaris).

Pozdrawiam
Może ale czy musi to nikt nie potwierdzi. Może zabierz siostry na szukanie mrówek :D
janekMrówczarz
Posty: 112
Rejestracja: pt 14 cze, 2019

śr 25 wrz, 2019

Okej :D :D :D Dzięki
Sam zrobiłem sobie większość krzywd, które odczułem
ODPOWIEDZ