Mój nowy wybieg :D

Wymyśliłeś coś ciekawego i użytecznego - pochwal się. :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Umbramen
Posty: 430
Rejestracja: pn 10 lis, 2008

czw 25 gru, 2008

Harnaś, Tylko moja karmówka żyje zbyt krótko żeby na witaminić, a w miseczce której podaje owady jest witaminowy proszek który włazi Tenebrio molitor między segmenty pancerzyka i z pewnością jest pożerany przez jaszczury.
piecho90 pisze:przecież muszą z czegoś czerpać wode nie
Nie, nie muszą, larwy Tenebrio molitor są samowystarczalne i nie muszą przyjmować wody z pokarmem same ją produkują (jak każdy tylko one robią to w większym stopniu)i pobierają z powietrza. Zachęcam do poszukania w Internecie więcej na ten temat bo to bardzo ciekawe.

[ Dodano: Czw 25 Gru, 2008 ]
piecho90, Jedzą papier, masz rację, przecież to drewno a właśnie tym odżywiają się w naturze, zbutwiałym drewnem.
Awatar użytkownika
piecho90
Posty: 144
Rejestracja: czw 20 lis, 2008
Lokalizacja: Puławy

czw 25 gru, 2008

oo xD a o tym to juz w poradniku na googlach nie napisali;/ no to znowu się czegoś ciekawego dowiedziałem:D
Lasius Niger
Formica Rufibarbis
Formica Fusca
Myrmica Rubra
Awatar użytkownika
Sobal
Posty: 51
Rejestracja: czw 04 gru, 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

sob 03 sty, 2009

Umbramen pisze: [ Dodano: Czw 25 Gru, 2008 ]
piecho90, [..]papier, masz rację, przecież to drewno[..]
Tytus de Zoo pisze:"Grosz to pieniądz, pieniądz to forsa, forsa to grunt, grunt to ziemia, ziemia to matka, matka to anioł, anioł to stróż, stróż to dozorca, dozorca to gospodarz..."
:wink:
][
][
][Sobal
http://bambusy.pl
Awatar użytkownika
piecho90
Posty: 144
Rejestracja: czw 20 lis, 2008
Lokalizacja: Puławy

wt 24 lut, 2009

ooo a korzystając z okazji to napisze troche o mojej hodowli mącznika młynarka :) mianowicie wszystkie larwy przeistoczyły sie w dorosłe owady i msuze przyznać ze są to niezłe szkodniki i są choelrnie wytrzymałe :o no i mają problemy z rozmnażanie bo ja już mam nowe kolejne pokolenie młynarka xD
Lasius Niger
Formica Rufibarbis
Formica Fusca
Myrmica Rubra
ODPOWIEDZ