KONKURS na formikarium 2013 - komentarze, pytania

Wymyśliłeś coś ciekawego i użytecznego - pochwal się. :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Antwort
Posty: 7
Rejestracja: czw 02 sie, 2012

czw 11 lip, 2013

Witam,
kończę takie małe "cóś" i chętnie dorzuciłbym, aby poprawić frekwencję. Jako, że nie znam na wylot forum proszę o podanie jak to zrobić.
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

czw 11 lip, 2013

opis zglaszanego projektu powinien zawierac informacje wazne i praktyczne, tzn rozmiary "domku dla mrówek", rozwiazanie kwesti nawadniania, wentylacji czy zabezpieczen,

kazdy moze zglosic tylko jeden projekt, jesli w ciagu roku zmajstujecie cos "lepszego" to edytujcie swoj wpis - byle nie za czesto,

oczywiscie chcemy zobaczyc wszystkie formi wiec musza sie pojawic zdjecia :!: najlepiej w lepszej jakosci wiec jesli nie macie wlasnego to pozyczcie aparat na jeden dzien i zrobcie porzadne zdjecia :p
zdjęcia najlepiej wrzuć na jakiś zewnętrzny upload - od chomików po imageshacki a tu zamieść link lub lepiej BBCode (jest możliwość wyboru najczęściej), przy tym ostatnim wielkośc zdjęcia nie może przekraczać 800pixeli
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
Revan
Posty: 305
Rejestracja: śr 02 maja, 2012
Lokalizacja: Zewnętrzne Rubieże

pt 29 lis, 2013

Albo mi się zdaje, albo dojdzie do wygranej przez walkower. :D No chyba, że wszyscy czekają do ostatniej chwili, jak na licytacji w allegro.
Pheidole megacephala
Atta sexdens
Pheidole pallidula
Deltes
Posty: 32
Rejestracja: czw 01 sie, 2013
Lokalizacja: Żurawica

ndz 01 gru, 2013

A może się ludzie po prostu wstydzą, że mają za brzydkie na konkurs :)
Lasius niger x3
Lasius flavus
Myrmica sp.

Zapraszam na http://antmania.pl/forum/
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

śr 04 gru, 2013

moje nie wyszło tak jak powinno. do tego ciągle jeszcze nie jest skończony wystrój areny (i tu pies pogrzebany - metaforycznie ofc :P )
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
ODPOWIEDZ