Pamiątka z Afryki - Oecophylla longinoda

Mrówki bez granic :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

pt 10 cze, 2011

Takie życie. Nikt w tym fachu ci gwarancji nie da, bo w przeciwieństwie do innych zwierząt terraryjnych u mrówek wieku nie rozpoznasz.
Podałeś zły przykład. Myrmecia akurat są zawsze samotne królowe albo + 1-5 robotnic. Wynika to chyba z zakazu wywożenia lokalnej fauny i dlatego udaje się przemycić tylko pojedyncze probówkowe kolonie.
Niech cię cena z Antstore nie myli. Po pierwsze mrówek teraz nie ma. Po drugie cena jest tak niska bo Martin pracuje (albo już mu się udało) nad uzyskaniem zgody na import mrówek z tegoż kontynentu.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
fabian
Posty: 47
Rejestracja: czw 08 lip, 2010

pt 10 cze, 2011

Harnaś pisze:u mrówek wieku nie rozpoznasz... mrówek teraz nie ma...
U mnie mróweczki są dostępne i gwarantuje, że nie mają więcej jak 2 miesiące od rojenia :)

Jak wspominałem tak zrobiłem: http://allegro.pl/show_item.php?item=1660946447 zapraszam do licytacji :)
fabian
Posty: 47
Rejestracja: czw 08 lip, 2010

pn 27 cze, 2011

Update :)
Druga sztuka na allegro ;)
ARTUR83M
Posty: 217
Rejestracja: ndz 06 cze, 2010
Lokalizacja: Sanok

śr 29 cze, 2011

arni pisze:Ale lipa... I taki kupujący zapłaci za Myrmecia 800 zł, 100 zł za wysyłkę, 250 zł za oprzyrządowanie niezbędne jej do życia, 200 zł za odpowiednie formi a królowa padnie po roku ze starości?! :zenada:
To kup od ANTKalytta i nie sugeruj się ceną z Antstore bo tej mróweczki nie ma ponad rok jak nie więcej odkąd zacząłem się tym gatunkiem interesować i dalej jej nie ma.
Co do Myrmeci popatrz na forach po ile hodowcy sprzedają np. rozwinięta kolonia na 30-40 osobników kosztuje już 600-700 euro.
Ja mam już 28 osobników więc dobijam do tej kwoty :) ale ogólnie jakbyś chciał kupić to możemy się dogadać lecz nie mniej niż 2 tysie wezmę. :)
Obecnie Polska:
Formica sanguinea

Obecnie świat:
Pachycondyla apicalis

W zainteresowaniu:
Myrmecia pavida
fabian
Posty: 47
Rejestracja: czw 08 lip, 2010

pn 04 lip, 2011

Trzecia sztuka na allegro :) Istnieje również możliwość zakupu poza aukcją. W tej sprawie proszę kontaktować się na PW.
ODPOWIEDZ