Mrówki w samolocie

Mrówki bez granic :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Thug
Posty: 43
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010

sob 12 lis, 2011

Pytanie mam. Czy można przewozić mrówki samolotem? Czy mając próbówkę z mrówkami w bagaż można spokojnie lecieć? Znaczy wiadomo, przemycić można, jednak, czy w razie zatrzymania, mogę się jakoś bronić, czy pójdę do pierdla za terroryzm? :mack:
Trzeba być twardym. Życie to nie mama Madzi - ciepłym kocykiem cię nie otuli....
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

sob 12 lis, 2011

Nie wiem. Ja wiozłem z Kanady, a leciałem z dwoma przesiadkami. Nikt nic nie wykrył i nikt się nie czepiał. Specjalnie się tym nie przejąłem. :lol:
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
arni
Posty: 676
Rejestracja: wt 13 lip, 2010
Lokalizacja: Małopolska

sob 12 lis, 2011

Harnaś pisze:Nie wiem. Ja wiozłem z Kanady, a leciałem z dwoma przesiadkami. Nikt nic nie wykrył i nikt się nie czepiał. Specjalnie się tym nie przejąłem. :lol:
A można wiedzieć co przywiozłeś?? :)
Jeszcze chcesz się ze mną skontaktować napisz mi Prywatną Wiadomość lub zadzwoń/wyślij sms pod 690 067 950.

Na wolne chwile polecam:

http://poke-life.net/rejestracja.php?polec=456623
antwito
Posty: 248
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011

sob 12 lis, 2011

Arni, lepiej tu nie wnikaj :lol: Jeszce coś na jaw wyjdzie :lol: Harnaś, a kontrola widziała te mrówki?
Dziennik moich gmachówek: viewtopic.php?f=38&t=5376
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

sob 12 lis, 2011

arni pisze:
Harnaś pisze:Nie wiem. Ja wiozłem z Kanady, a leciałem z dwoma przesiadkami. Nikt nic nie wykrył i nikt się nie czepiał. Specjalnie się tym nie przejąłem. :lol:
A można wiedzieć co przywiozłeś?? :)
Jakieś Formica. Dawno poszły w świat.
antwito pisze:Arni, lepiej tu nie wnikaj :lol: Jeszcze coś na jaw wyjdzie :lol: Harnaś, a kontrola widziała te mrówki?
Nie, mrówki były w bagażu głównym między ubraniami.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
antwito
Posty: 248
Rejestracja: ndz 09 paź, 2011

ndz 13 lis, 2011

A, to nie widzieli. Także, ja bym się bał.
Dziennik moich gmachówek: viewtopic.php?f=38&t=5376
ODPOWIEDZ