lasius neoniger

Mrówki bez granic :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

dudek909
Posty: 159
Rejestracja: pn 20 cze, 2011

pt 15 lut, 2013

tak jak w emacie. cos specjalnego ma w sobie ta mrowka? jakies nietypowe zachowania? mial ktos kiedys to? trudne w hodowli? gdzie nabyć oraz, jakiej wielkosci to jest. :D
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

pt 15 lut, 2013

Jest w polskim internecie strona oo tym gatunku. Czytałeś?
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
dudek909
Posty: 159
Rejestracja: pn 20 cze, 2011

pt 15 lut, 2013

niestety nie znalazlem. podzucilbys linka? :mrgreen:


edit.
o ta chodzi? http://users.v-lo.krakow.pl/~locutus/da ... niger.html
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

pt 15 lut, 2013

Dokładnie o to. Po przeczytaniu jak dla mnie normalny niger.
Edit: http://bugguide.net/images/raw/ZZPLYLUL ... 7RNLHZ.jpg matka wygląda gołym okiem identycznie z naszą nigerką.
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
dudek909
Posty: 159
Rejestracja: pn 20 cze, 2011

pt 15 lut, 2013

hmmm... troche inaczej ubarwione. neoska bardziej swiecaca a nigerka bardziej matowa. neoska ma tez jasniejsze na moje oko odnoza. wazne dla mnie zeby byla :
A) prosta w hodowli
B) nie wyniszczajaca calego eekosystemu jak ucieknie, bo to sie moze stac
C) lubiem nasfy s poczontkiem neo :>
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

pt 15 lut, 2013

Mam rozwiązanie Lsius flavus :p
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
dudek909
Posty: 159
Rejestracja: pn 20 cze, 2011

pt 15 lut, 2013

i najlepiej z punktem D) jakis wlasno zdobyty egzotyk. a taka szanse mam duza bo czesto podrozuje ( przepraszam za bledy, ale jestem zmeczony grypa i nie mam sily myslec i sprawdzac)
ODPOWIEDZ