Prośba o fotki

Makrofotografia - robimy zdjęcia naszym mrówkom

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
ohmlet
Posty: 183
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

pt 27 mar, 2009

Mam prośbę. Piszę artykuły o mrówkach do netu i mam kłopt ze zgromadzeniem ciekawych zdięć. Sam nie dysponuję zdięciami dobrej jakości, zaś potrzebuję ich trochę. Oczywiście chodzi o zdięcia mrówek i formi, gatunki właściwie dowolne.
Fakt, że w necie jest masę takich zdięć, ale nie chcę nikogo drażnić publikując bez zgody.
Jeśli chcecie się podzielić swoją pracą, proszę podajcie linka do zdięcia. Autor zdięcia będzie odnotowany w podpisie pod nim (chyba że nie będzie chciał).
Licze na Was i z góry dziękuję.
ohmlet to ohmleT. Jaki jest - każdy widzi :|
Awatar użytkownika
socolovsky
Posty: 390
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: Łódź

pt 27 mar, 2009

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Nie są to jakieś profesjonalne foty, ale może któraś Ci się przyda. Koniecznie pochwal się tym artykułem, kiedy już go skończysz :wink: .
Awatar użytkownika
ohmlet
Posty: 183
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

pt 27 mar, 2009

Jasne że się pochwalę. Wielkie dzięki :D
ohmlet to ohmleT. Jaki jest - każdy widzi :|
Awatar użytkownika
PREM
Posty: 108
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Lublin

sob 28 mar, 2009

Cześć pobierz sobie moje fotki mrówek - które są gdzieś w moich postach jeśli chcesz, napisz ew. na
przemekzieba@gmail.com
i podaj maila to wyślę coś jeszcze albo i te które są na forum tylko w lepszej jakości
pozdr
Przemek
Awatar użytkownika
ohmlet
Posty: 183
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

sob 28 mar, 2009

Miodzio. Wielkie dzięki. Szczególne jest to Twoje małe formi zrobione z Ferrero!
ohmlet to ohmleT. Jaki jest - każdy widzi :|
Awatar użytkownika
PREM
Posty: 108
Rejestracja: czw 05 cze, 2008
Lokalizacja: Lublin

sob 28 mar, 2009

Mam spory zbiór zdjęć głównie spod kamerki usb, ale....teraz zakupiłem kamerke przewyższającą 10 krotnie tą starą więc zapowiada się nowa porcja fotek, pisz Bracie na maila jak chcesz więcej fotek
pozdr
Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

ndz 29 mar, 2009

a gdzie dokładnie chcesz zamieścić artykuł? oraz jaka będzie jego tematyka?
Awatar użytkownika
ohmlet
Posty: 183
Rejestracja: ndz 13 lip, 2008
Lokalizacja: Edinburgh
Kontakt:

ndz 29 mar, 2009

Tematyka? To chyba retoryczne pytanie ;) A pierwszą część tekstu znaleźć można tu.
Oczywiście proszę o opinie, recenzję, przejechanie się jak po burym psie i co tam jeszcze :)
ohmlet to ohmleT. Jaki jest - każdy widzi :|
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

ndz 29 mar, 2009

No niezłe :wink: Najbardziej spodobał mi się pierwszy fragment gdzie napisałeś, że "odpowiesz pytaniem na pytanie". Moi koledzy pytają mnie dlaczego hoduję mrówki, a ja używam tylko argumentu: A dlaczego ludzie hodują rybki? No i po takim czymś nie maja już nic do powiedzenia :lol:
Awatar użytkownika
socolovsky
Posty: 390
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007
Lokalizacja: Łódź

pn 30 mar, 2009

Artykuł zapowiada się bardzo ciekawie, z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Fajnie by było, gdybyś napisał coś więcej o samej hodowli mrówek. I cieszę się, że fotki Ci się przydały :D .
Awatar użytkownika
Orn
Posty: 612
Rejestracja: pn 24 wrz, 2007
Lokalizacja: Gdynia

wt 31 mar, 2009

Jak coś Ci się przyda to bierz. Trzeba tylko pokadrować i wyregulować jasność/kontrast.


M. Ruginodis (chyba;) )
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

C.ligniperdus
Obrazek

Mogę jeszcze coś poszukać z tych gatunków, może coś z innego będe miał, o ile jeszce chcesz.
Awatar użytkownika
Miniu
Posty: 709
Rejestracja: pt 08 cze, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

wt 31 mar, 2009

Bardzo przyjemnie się czyta :)

PS W ostatnim akapicie masz mały błąd zamiast Oczywiście wskoczyło Ci Iczywiście
Awatar użytkownika
Posty: 655
Rejestracja: pn 24 lis, 2008
Lokalizacja: Dobrogoszcz

wt 31 mar, 2009

Ohmlet, podmien plik /temp....es/rh....ay/favicon.ico jakims innym obrazkiem niz domyslny. Na necie sa rozne generatory (np. http://www.favicon.cc/).

"tegorocznego miotu" zamienibym na cos innego, podajac slowo "rojka" i wyjasniajac je.

Najlepszy tekst na stronie to "Prognoza niepodogy", ukryta jest w tym taka nadzieja, ze pogoda nie bedzie pod psem. ;-)
[size=150]ൡ ళ ఊ [/size] q ń = g n
Awatar użytkownika
Albert
Posty: 1129
Rejestracja: sob 13 maja, 2006
Lokalizacja: Radom/Warszawa SGGW

śr 01 kwie, 2009

"Zaraz po zapłodnieniu" - zapłodnienie to połączenie się gamet męskich z żeńskimi, bardziej trafne byłoby zaplemnienie. To tak jak u roślin: zapylenie to nie to samo co zapłodnienie :)
rzepa żepa ziepa ziepa
Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

śr 01 kwie, 2009

Jeżeli coś okazałoby się przydatne to korzystaj www.MAck.neostrada.pl - dział galeria, mrówkowate.
ODPOWIEDZ