Wystawa "Zauroczeni Naturą"

Makrofotografia - robimy zdjęcia naszym mrówkom

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

ndz 14 sie, 2011

Serdecznie zapraszam na moją pierwszą indywidualną wystawę fotografii, która będzie poświęcona mikrokosmosowi mrówek. Jeżeli w najbliższym czasie planujesz wyjazd do Krakowa, to zachęcam do odwiedzenia Muzeum Ogrodu Botanicznego UJ (ul. Kopernika 27), gdzie zaprezentowane będą moje prace. Wystawa będzie dostępna od 14 (otwarcie o godz. 12:00) do 30 sierpnia 2011 roku.

Pozdrawiam,
MAck
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

ndz 14 sie, 2011

Jak będę w najbliższym czasie w Krakowie to zapewne się wybiorę.
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

ndz 14 sie, 2011

Kurde wybrałbym się na tą wystawę. Może wrzucisz coś na forum, albo podeślesz link gdzie można zobaczyć Twoje nowe zdjęcia?
Awatar użytkownika
MAck
Posty: 573
Rejestracja: śr 12 paź, 2005
Lokalizacja: Warszawa

pn 15 sie, 2011

Większość zdjęć jest starych i znanych na forum. Nowych są chyba tylko 3-4 sztuki na 15 ale największe wrażenie robi ich format. 3 wydrukowane są jako 50x75 a reszta jako 40x60. Tak więc prezentacja ich w necie nie jest alternatywą dla zobaczenia ich na wystawie. Jest duża szansa, że niedługo wystawa zostanie też zaprezentowana w Warszawie.

Muzeum, gdzie zamieszczone są moje fotografie czynne jest w następujących godzinach:
środa - 10-14,
piątek - 10-14,
sobota - 11-15.

Obiecano mi jednak, że jeżeli ktoś zgłosi się w innym terminie gdy otwarty jest Ogród Botaniczny i powoła się na to, że przyszedł zobaczyć wystawę to zostanie mu otworzone Muzeum.
ODPOWIEDZ