Krecika zabawy z makro. (HS20+DCR-250)

Makrofotografia - robimy zdjęcia naszym mrówkom

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krecik
Posty: 62
Rejestracja: ndz 21 lis, 2010
Lokalizacja: Gliwice

czw 05 kwie, 2012

Po przywiezieniu raynoxa przez Pocztę polską od razu wziąłem się do robienia zdjęć. Niestety nie miałem statywu więc musiałem opierać się o co popadnie. ojaglupek:

Link: http://imageshack.us/g/651/dscf0777l.jpg/
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

czw 05 kwie, 2012

Po tych zdjęciach nie wydaje się aby były to M.rubra. Przydało by się z góry zdjęcie tak by było widać czy kolce są dłuższe czy krótsze niż przestrzeń pomiędzy nimi jeśli krótsze M.rubra jeśli dłuższe trzeba dalej szukać ;)
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

czw 05 kwie, 2012

I to jest za mało dla Ciebie? Możesz sobie jeszcze wykadrować ;) Efekty będą, tylko musisz ćwiczyć.
Awatar użytkownika
Formik
Posty: 1577
Rejestracja: ndz 26 lip, 2009
Lokalizacja: Łódź

czw 05 kwie, 2012

kamiklo pisze:Po tych zdjęciach nie wydaje się aby były to M.rubra. Przydało by się z góry zdjęcie tak by było widać czy kolce są dłuższe czy krótsze niż przestrzeń pomiędzy nimi jeśli krótsze M.rubra jeśli dłuższe trzeba dalej szukać ;)
Wg. mnie widać dosyć dobrze, że to ona ;)
>> Atlas mrówek online <<
Truteń weteran.
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

czw 05 kwie, 2012

Skoro Formik twierdzi, że to rubra to rubra ;D ^^' Może ja wścieklic oznaczał nie będę?
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
ODPOWIEDZ