oO Mądre mrówki? + any question

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

Koksoon
Posty: 16
Rejestracja: czw 02 lip, 2009
Lokalizacja: Szprotawa (zadupie :/)

wt 14 lip, 2009

Witam... Jestem bardzo zdumiony jak te stworzenia są mądre oO
2 dni temu w koszyku na owoce znalazłem taką malutką muszkę owocówkę.
No więc podałem ją królowej, bo akurat może zje i będzie satysfakcja :D
Dziś patrze przez probówkę że nie ma muszki, więc idę do kosza na owoce, i biorę następną (martwą ofc) i otwieram zatyczkę i na zatyczce jest ta poprzednia mucha, chyba przyczepiona.
Wziąłem ją, i wpadam na 2 rozwiązania. Jedno: Dlaczego w koszu jest pełno trupów? Pryskane owoce, chemiczne owady :]
Drugie: Królowa nie chciała, ale przecież po co by odkładała dalej od jaj? Mogła zostawić...
No i normalnie nie wiedziałem, że to jest tak mądre :D Odłożyła tą muszkę dalej od siebie i jaj żeby nie padli :s
A tak pozatym, wie ktoś ile trwa te przysyłanie z mrówkoyada? Bo w czwartek zamówiłem i do teraz nie ma :\
I jeszcze jedno: Czy mogę zrobić mieszankę krew wołowa + woda + miód + pokarm podstawowy?? A jeśli tak to w jakich proporcjach?
Awatar użytkownika
cupi
Posty: 333
Rejestracja: sob 02 lut, 2008
Lokalizacja: Warszawa

wt 14 lip, 2009

Instynkt to nie inteligencja...
Znajdź piękno w otaczającym Cię Świecie! :)
lazz22
Posty: 25
Rejestracja: sob 04 lip, 2009
Lokalizacja: Golina k. Jarocina

wt 14 lip, 2009

a człowiek- najinteligentniejsza forma na ziemi by zjadł i nawet sie nie skapnął że coś nie tak ( oczywiście owoce, nie muszki :p ) widzisz- dla tego w końcu wyginiemy
http://uonath.mybrute.com
ODPOWIEDZ