Czy nie zawracam głowy

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

SergiuszL
Posty: 58
Rejestracja: wt 09 cze, 2009
Lokalizacja: Szczekociny

śr 15 lip, 2009

Mam problem w moim mieście nie ma takiego dużego korka. Czy moge wpuścić królową do pudełka po puszkach dać tam troche piasku i pudelko po tic-tacach i wilgotną gąbke aby tam przeńosła sowje kokony i jajka czy potrzebny jest korek lub gips??
Lomors
Posty: 14
Rejestracja: ndz 15 mar, 2009
Lokalizacja: Warsaw

śr 15 lip, 2009

Ja, jak robiłem formi z tik-taków to nigdy nie wypełniałem ani gipsem, ani korkiem.
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

śr 15 lip, 2009

Kup 1 strzykawkę albo 2 i zrób taką probówkę. Bardzo fajne to jest. Jakby co to mogę dać fotki, można łączyć tak w nieskończoność :p
SergiuszL
Posty: 58
Rejestracja: wt 09 cze, 2009
Lokalizacja: Szczekociny

śr 15 lip, 2009

pawelllQwE czy możesz mi dać te fotki :?: :?:

PS:Nie da się tak zrobić z probówkami szklanymi :?: :?:
http://www.talesofmagic.wp.pl/?c=1&u=341107333

Tales of magic super gierka
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

śr 15 lip, 2009

A bo ja wiem, raczej nie, chyba że umiesz obcinać szklane probówki. Na razie kleję to taśmą, niezbyt estetyczne ale bardzo funkcjonalne.

Obrazek

Jak chcesz to mogę dać jeszcze inne, ale myślę, że wszystko widać. Wszystkie zamieszkują nigerki, ale to i tak kilka z tych które złapałem (kuzyn będzie w swojej miejscowości rozpowszechniał nasze hobby :D )
SergiuszL
Posty: 58
Rejestracja: wt 09 cze, 2009
Lokalizacja: Szczekociny

śr 15 lip, 2009

JakubN to mój kumpel mieszkam w tej samej miejscowości też chcemy rozpowszechnić
terrarystykę (o ile dobrze napisałem)
Dzisiaj byłem wk*****ny.

Z rodziną poszliśmy na plażę do Kostkowic a ja nie zabrałem ekwipunku na rójkę

Jaka wspaniała rójka była to piękny widok ale tak się wkurzyłem że bym sam rozwalił załą Hieroshime i lepiej niż bomba atomowa

PS:A jak wasi rodzice mieli zdanie o hodowli mrówek bo moji napoczątku nie chcieli zwłaszcza tat ale teraz tata mi pomaga z mrówkam :D :D :D

[ Dodano: Sro 15 Lip, 2009 ]
A czym zatkałeś w strzykawkach wylot na igłę?? :?: :?: :?: :?:

[ Dodano: Sro 15 Lip, 2009 ]
A czy moja królowa może coś zrobić samcowi??
http://www.talesofmagic.wp.pl/?c=1&u=341107333

Tales of magic super gierka
Awatar użytkownika
pawelllQwE
Posty: 2572
Rejestracja: pn 01 wrz, 2008
Kontakt:

śr 15 lip, 2009

SergiuszL pisze:PS:A jak wasi rodzice mieli zdanie o hodowli mrówek bo moji napoczątku nie chcieli zwłaszcza tat ale teraz tata mi pomaga z mrówkam :D :D :D
Ja im postawiłem sprawę jasno i ojciec teraz też mi pomaga w robieniu formi ale mrówek się nie tyka ;] A rodzice kuzyna jeszcze nie wiedzą, że chce je hodować, bo przyjechał kilka dni temu do mnie na wakacje i jak wróci to im powie.
SergiuszL pisze:A czym zatkałeś w strzykawkach wylot na igłę?? :?: :?: :?: :?:
Aha, wziąłem zapałkę i przypaliłem.
Awatar użytkownika
francuz
Posty: 297
Rejestracja: pt 24 kwie, 2009
Lokalizacja: Ostrołęka

śr 15 lip, 2009

Ja miałem więcej gadania od sąsiadki niż od rodziców("Twój pokój twoja sprawa, ale jak mi to wylezie to będziesz mieszkał z nim na dworze" tak mi powiedzieli i gadka sie skończyła)
Bo strasznie koledze spodobała się moja królowa L niger. To ja se myślę co ja mu nigerka będę żałował dałem mu. A na to jego matka w krzyk, żebym mu juz więcej mrówek nie dawał. Rozbroiło mnie to trochę bo chłopak za 2 m-cy będzie miał 18;].

P.S
po co tak robić z strzykawkami? Nie lepiej arenę podłączyć z pudełka po pinezkach?
Ostatnio zmieniony śr 15 lip, 2009 przez francuz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miniu
Posty: 709
Rejestracja: pt 08 cze, 2007
Lokalizacja: Gdańsk

śr 15 lip, 2009

Albo przestaniecie Offtopować, albo temat poleci :!:
ODPOWIEDZ