Kalendarz - "Mrówka na każdy dzień"

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

sob 17 paź, 2015

Wkrótce będzie możliwość otrzymania kalendarza pt. "Mrówka na każdy dzień" powstałego w ramach tegorocznych warsztatów myrmekologicznych (sterszczenie znajdziecie tutaj). Tą ukrytą informację udało mi się wyłuskać z wyżej wymienionego bloga (równiez cicho-ciemnego), który zresztą także prezentuje się całkiem ciekawie.

Kalendarz zawierać będzie artykuły na każdy miesiąc, kilkadziesiąt krótszych artykułów na każdy tydzień oraz mnogość ciekawostek na każdy dzień! Wszystko to okraszone wspaniałymi fotografiami samego Alexa Wilda, współautora!

Kontakt:
p.mazurkiewicz@student.uw.edu.pl
Możliwość odbioru osobistego w Warszawie.

Nakład ograniczony!
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

śr 21 paź, 2015

Gdzięki geb za informację.

Czy jest możliwość wsparcia jakoś tego projektu?
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

śr 11 lis, 2015

Projekt był sfinansowany z grantu, a kalendarz za darmo, bo Alex Wild wyraził taką prośbę w zamian za piękne zdjęcia. Z tego co się dowiedziałam (bezpośrednio od głównego sprawcy całego zamieszania z kalendarzem i tygodniowymi mrówczymi warsztatami), to prawdopodobnie podobna inicjatywa pojawi się także w przyszłym roku :!:

Trzymam kciuki.
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

pt 13 lis, 2015

Dziękuję za informacje.
ada6254
Posty: 1
Rejestracja: ndz 12 kwie, 2020

czw 23 lip, 2020

dzień dobry,czy jest jakaś szansa na zakup kalendarza Mrówki na każdy dzień?
Karol Be
Posty: 359
Rejestracja: pn 15 lip, 2019

czw 23 lip, 2020

ada6254 pisze: czw 23 lip, 2020 dzień dobry,czy jest jakaś szansa na zakup kalendarza Mrówki na każdy dzień?
Hej, zauważ że odkopujesz temat z przed lat a użytkowniczki geb88 już trochę czasu na forum nie ma.
Więc nie sądzę że ten kalendarz wciąż jest do kupienia :? :p.

Pozdrawiam.
L. cf. niger
F. fusca
ODPOWIEDZ