Harpegnathos venator

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

Danada83
Posty: 5
Rejestracja: śr 08 sty, 2020

śr 08 sty, 2020

Witam wszystkich serdecznie, zakupiłem piękne drewniane gniazdo foranto. Teraz kombinuję czy gniazdo drewniane będzie się nadawało do zasiedlenia venator-ów.??? Może ktoś z bardziej doświadczony kolegów pomoże mi w rozwianiu moich wątpliwości. Głównie chodzi o to że te mrówki potrzebują dużej wilgotności.Z góry dziękuje za pomoc.
Awatar użytkownika
MyrmeLuna
Posty: 226
Rejestracja: pn 11 lis, 2019
Kontakt:

śr 08 sty, 2020

Danada83 pisze: śr 08 sty, 2020 Witam wszystkich serdecznie, zakupiłem piękne drewniane gniazdo foranto. Teraz kombinuję czy gniazdo drewniane będzie się nadawało do zasiedlenia venator-ów.??? Może ktoś z bardziej doświadczony kolegów pomoże mi w rozwianiu moich wątpliwości. Głównie chodzi o to że te mrówki potrzebują dużej wilgotności.Z góry dziękuje za pomoc.
Dałyby radę, ale myślę, że warto się zastanowić - drewno mogłoby zapleśnieć :?
Danada83
Posty: 5
Rejestracja: śr 08 sty, 2020

śr 08 sty, 2020

Ktoś z forumowiczów utrzymał ich hodowlę???bo z kim bym nie rozmawiał to wszystkim po pewnym czasie kolonia padła.
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

czw 09 sty, 2020

Danada83 pisze: śr 08 sty, 2020 Ktoś z forumowiczów utrzymał ich hodowlę???bo z kim bym nie rozmawiał to wszystkim po pewnym czasie kolonia padła.
Ja robiłem przymiarki do tego gatunku ale wszędzie proponowano mi gniazda ziemne - torf z ziemią
ODPOWIEDZ