OFICJALNY DISCORD FORMICOPEDI - LINK

Miejsce dla początkujących. Masz podstawowe pytania? - śmiało je zadawaj, każdy kiedyś zaczynał :)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy, mod

Awatar użytkownika
KitApple

śr 28 paź, 2020

OTo link do ds
Uaktualniam link https://discord.gg/Qgn55T68
uaktualniam link cz. 2 https://discord.gg/dXzV79BRQE juz nie uaktualnie bo link juz nie wygasa
Ostatnio zmieniony wt 17 lis, 2020 przez KitApple, łącznie zmieniany 2 razy.
zero rójek, zero mrówek. cisza
olaf

czw 12 lis, 2020

To może by lepiej dać to w ogłoszenia zamiast ostrzeżeń o sklepie Curtus i innych z 2009-2013...
Awatar użytkownika
srebrny
Kontakt:

czw 12 lis, 2020

olaf pisze: czw 12 lis, 2020 To może by lepiej dać to w ogłoszenia zamiast ostrzeżeń o sklepie Curtus i innych z 2009-2013...
Raczej temat curtusa jest zamknięty - sklep z tego co pamiętam nie działa - no i po 7 latach to nie wiem czy jest sens na odgrzewanie tematu
Awatar użytkownika
slodkie_ciacho
Kontakt:

pt 18 gru, 2020

srebrny pisze: czw 12 lis, 2020 no i po 7 latach to nie wiem czy jest sens na odgrzewanie tematu
Właśnie o to chodzi-by nieaktualny temat Curtusa usunąć z ogłoszeń, a wstawić link do Discorda...
Awatar użytkownika
KitApple

czw 28 sty, 2021

srebrny pisze: czw 12 lis, 2020
olaf pisze: czw 12 lis, 2020 To może by lepiej dać to w ogłoszenia zamiast ostrzeżeń o sklepie Curtus i innych z 2009-2013...
Raczej temat curtusa jest zamknięty - sklep z tego co pamiętam nie działa - no i po 7 latach to nie wiem czy jest sens na odgrzewanie tematu
Naprawdę nie wiem jaki jest sens trzymania przeterminowanych tematów w ogłoszeniach zamiast świeżego tematu Discorda, a tak to trzeba podbijać. Proszę cię abyś w wolnym czasie spróbował to zrobić.
Pozdrawiam
Tlaloc

czw 28 sty, 2021

Stare tematy można zamknąć i nie będą nikomu przeszkadzać

A narzucanie ludziom discorda zamiast pisać tutaj, nie jest też do końca w porządku
Lasius niger
Lasius flavus
Formica cinerea
Formica fusca
Myrmica spp.
Leptothorax acervorum
Crematogaster scutellaris
Chthonolasius sp.
Awatar użytkownika
slodkie_ciacho
Kontakt:

pt 29 sty, 2021

Tlaloc pisze: czw 28 sty, 2021 A narzucanie ludziom discorda zamiast pisać tutaj, nie jest też do końca w porządku
Nikt go nie narzuca :) Po prostu ludzie tu trafiają też przez google szukając info o mrówkach, a skoro nie wchodzą przez formicopedia.org tylko od razu na forum, mogą nie wiedzieć że Formicopedia posiada swój serwer Discord :)
Awatar użytkownika
KitApple

pt 29 sty, 2021

Tlaloc pisze: czw 28 sty, 2021
A narzucanie ludziom discorda zamiast pisać tutaj, nie jest też do końca w porządku
Choć przynajmniej ja muszę przyznać, że przez discorda rzadziej tu piszę. Postaram się to zmienić...
Tlaloc

ndz 31 sty, 2021

KitApple pisze: pt 29 sty, 2021
Choć przynajmniej ja muszę przyznać, że przez discorda rzadziej tu piszę. Postaram się to zmienić...
Wiadomo że teraz nie jest sezon i mniej postów
Ale z drugiej strony jeśli każdy sobie pójdzie na discorda to ostatecznie nie będzie sensu tutaj wchodzić

I żeby było śmieszniej
Przeciwnikiem discorda jestem nie dlatego że go nie mam, a dlatego że go właśnie mam
Lasius niger
Lasius flavus
Formica cinerea
Formica fusca
Myrmica spp.
Leptothorax acervorum
Crematogaster scutellaris
Chthonolasius sp.
Awatar użytkownika
KitApple

ndz 31 sty, 2021

Tlaloc pisze: ndz 31 sty, 2021
KitApple pisze: pt 29 sty, 2021
Wiadomo że teraz nie jest sezon i mniej postów
Ale z drugiej strony jeśli każdy sobie pójdzie na discorda to ostatecznie nie będzie sensu tutaj wchodzić

I żeby było śmieszniej
Przeciwnikiem discorda jestem nie dlatego że go nie mam, a dlatego że go właśnie mam
Ja nie jestem, forumowy opuściłem głównie przez problemy techniczne oraz przez to że zapomniałem o tym miejscu. Teraz będę już tu często.
Awatar użytkownika
srebrny
Kontakt:

ndz 31 sty, 2021

Nie wiem dlaczego jest ta kłutnia - jest forum i jest discord,

Na forum dane zostają dłużej i raczej jeżeli ktoś będzie chciał robić dziennik, notki swoje to wybierze forum - discord jest czatem i tam dane znikają bardzo szybko.

Tak czy siak i forum i discord jest miejscem do wymiany informacji i ma za zadanie łączyć nasze społeczeństwo mrówczarzy
Awatar użytkownika
KitApple

ndz 21 lut, 2021

A ja dalej nie rozumiem czemu srebrny tego nie przypnie
Awatar użytkownika
srebrny
Kontakt:

ndz 21 lut, 2021

KitApple pisze: ndz 21 lut, 2021 A ja dalej nie rozumiem czemu srebrny tego nie przypnie
Zapisane było dopiero siadam do tematów forumowych :) - przypiąłem jako ogłoszenie globalne na całe forum
ODPOWIEDZ