[Dolichoderus quadripunctatus]- dziennik Kamila pytania

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

ndz 21 mar, 2010

Coś tam pochłonęła, rozgryzła cały tułów, przy tym śmiecąc na potęgę. Może jutro będzie kolejne jajo. :)
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

sob 01 maja, 2010

Pytania też można zamknąć.
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
Awatar użytkownika
Harnaś
Posty: 1428
Rejestracja: śr 30 lip, 2008
Lokalizacja: Kraków/Wadowice
Kontakt:

ndz 02 maja, 2010

kamiklo pisze:Więc temat można zamknąć, a jeśli będzie zawadzał, to można przenieść do kosza.
Ee usuwać to nie będziemy. Myślę, że będzie ciekawą lekturą dla tych którzy mają zamiar hodować ten gatunek.
kamiklo pisze:Pytania też można zamknąć.
A gdyby ktoś chciał się jeszcze dopytać albo poradzić?
Obrazek
Obrazek
MAĆKO
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

ndz 02 maja, 2010

No dobrze pytania mogą zostać :) Choć nie wiem, czy moje doświadczenia mogą się przydać.
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
ODPOWIEDZ