Dziennik Mr. YoYo

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

YoYo
Posty: 16
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009
Lokalizacja: Podkarpacie

śr 07 paź, 2009

Spis kolonii:

Formica polyctena - królowa + 9 robotnic
Manica rubida - królowa
-----------------------------------------------------------------------
Manica rubida

Postanowiłem założyć dziennik poświęcony mojej Wścieklicy. Królowa jest od SmoodeR'a. Paczka przyszła szybko i obyło się bez żadnych problemów, więc polecam go. W strzykawce poza krolową, która jest zadziwiaąco piękna znajdują się też 4 jajeczka. Nakarmiłem ją miodkiem i muszką owocówką. Miód porozwalała po całej strzykawce. Niedługo udostępnię jej arenę i postaram się w najbliższym czasie zrobić fotki. Dziennik będę prowadził regularnie.

Pytania do dziennika: viewtopic.php?p=29726#29726

Pozdrawiam
Mr. YoYo

(Prosiłbym moderatorów jeśli to możliwe o podmienienie pierwszego posta na ten, zmianę nazwy tematu na "Dziennik Mr. YoYo", zmianę nazwy pytań do dziennika na "Pytania do dziennika Mr. YoYo". Dzięki.)
Do usług - przy okazji, "polyctena" a nie "polycytena"
Ostatnio zmieniony ndz 01 lis, 2009 przez YoYo, łącznie zmieniany 5 razy.
YoYo
Posty: 16
Rejestracja: wt 29 wrz, 2009
Lokalizacja: Podkarpacie

sob 31 paź, 2009

Formica polyctena

Jakiś czas temu przyszły, ale totalnie nie miałem czasu na prowadzenie dziennika. Podczas podróży padło niestety 2 robotnice. Aktualnie przygotowuję je do zimowania.

Manica rubida

Nic nowego. Watka zczerniała, królowa zjadła jajeczka, przygotowuję ją do zimowania.

Pozdrawiam
Mr. YoYo
Ostatnio zmieniony ndz 01 lis, 2009 przez YoYo, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ