Pytania do dziennika "My ants" od Abyssus

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Abyssus
Posty: 10
Rejestracja: sob 02 lip, 2011

sob 02 lip, 2011

Ostatnio zmieniony pt 08 lip, 2011 przez Abyssus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Bednar
Posty: 64
Rejestracja: czw 23 cze, 2011

ndz 03 lip, 2011

u mnie F. cinerea była niegrzeczna. Masz link do mojego dziennika http://www.antmania.pl/forum/1/viewtopi ... 108#p62108
Sprzedam zwierzęta karmowe. Różne wielkości. (bez zamówień hurtowych) Jakby co to PW
świerszcze, mączniki, niedługo będą dostępne karaczany tureckie
bartel441
Posty: 216
Rejestracja: śr 27 sty, 2010
Lokalizacja: WARSZAWA/LEGIONOWO

ndz 03 lip, 2011

możesz ja podkarmić trochę to może szybciej złoży pakiet jajeczek
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

pn 04 lip, 2011

Co się jej dokładnie stało [*]? Pokazywałem link do kroku pierwszego dlaczego nie zrobiłeś podobnego ze strzykawki? Bo probówek raczej nie masz podejrzewam :/
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
Awatar użytkownika
Abyssus
Posty: 10
Rejestracja: sob 02 lip, 2011

pn 04 lip, 2011

Póki co żyje i ma się dobrze - pojemnik też ma odpowiedni. Tyle że od ponad tygodnia nie zanosi się na żadną aktywność w kierunku jajek. Mrówki to doskonałe zwierzęta do ćwiczenia cierpliwości :roll:
Od 2 czy 3 dni pojemnik znajduje się w ciemnym, spokojnym pudełku. Sprawdzam raz wieczorem czy coś się dzieje.
No nic - czekamy dalej. Za to jaka satysfakcja będzie jak w końcu coś się ruszy do przodu.
Ostatnio zmieniony pt 08 lip, 2011 przez Abyssus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Drwal
Posty: 815
Rejestracja: pt 29 sty, 2010
Lokalizacja: Katowice

pn 04 lip, 2011

Odetnij pojemnik całkiem od światła i zostaw na tydzień. Nie ruszaj nie zaglądaj ani nawet o nim nie myśl. Połóż na "poduszce" z waty (zamortyzuje drgania)... To powinno pomóc...
główny maruda
ODPOWIEDZ