Pytania do Czytanki o czterokropku

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

lukaszt
Posty: 35
Rejestracja: pn 30 lip, 2012
Lokalizacja: Warszawa

śr 22 maja, 2013

Tutaj proszę umieszczać ewentualne pytania i sugestie.
Link do lektury.
Pozdrawiam, Łukasz
Freelance designer
Web Design | Logotypy | Graphic Design
e-mail: lukasztolak@gmail.com

C. ligniperdus | C. fallax | D. quadripunctatus | M. capitatus | M. rubida | Temnothorax sp.
Awatar użytkownika
geb88
Posty: 1968
Rejestracja: pt 20 paź, 2006
Lokalizacja: Warszawa, Malbork

śr 22 maja, 2013

Fajnie się czyta, powodzenia :D

Tak jako ciekawostkę od siebie dodam, że moim L. acervorum podaję wodę przez watę na arenie. Dookoła waty zdrapałam część podłoża (z gliny i piachu), tak aby się z watą nie stykało -też jest to jakiś sposób. Watę akurat przykrywa kawałek gniazda, także strasznie brzydko to aż nie wygląda :D
Nie ma głupich pytań. Bywają tylko głupie odpowiedzi, więc pytaj śmiało :)
Newbie's Defender
O mnie |Blog o hodowli mrówek|Blog Temnothorax corticalis|Blog Leptothorax acervorum|Opowieść Camponotus herculeanus
Awatar użytkownika
kamiklo
Posty: 1307
Rejestracja: wt 07 lip, 2009
Lokalizacja: Ropica Polska

czw 23 maja, 2013

Już pisałem o gnieździe, ale miód malina. Piękne profesjonalne podejście i, życzę powodzenia, co by królowa zaczęła czerwić.
Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem.
lukaszt
Posty: 35
Rejestracja: pn 30 lip, 2012
Lokalizacja: Warszawa

czw 23 maja, 2013

kamiklo pisze:Już pisałem o gnieździe, ale miód malina. Piękne profesjonalne podejście i, życzę powodzenia, co by królowa zaczęła czerwić.
Dzięki, królowa już czerwi :). Dzisiaj wieczorkiem wstawię obiecane zdjęcia, może nie będą robione kartoflem, ale będą bez lampy błyskowej, no cóż, zobaczymy jak to wyjdzie.
Dopiszę też nowego posta, ale to wieczorem.

Pozdrawiam, Łukasz
Freelance designer
Web Design | Logotypy | Graphic Design
e-mail: lukasztolak@gmail.com

C. ligniperdus | C. fallax | D. quadripunctatus | M. capitatus | M. rubida | Temnothorax sp.
ODPOWIEDZ