Solenopsis fugax

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Raclaw
Posty: 163
Rejestracja: czw 31 maja, 2018

pt 17 sie, 2018

Złapana królowa w ogrodzie ma pierwsze robotnice, które dają mi sporo radości jak już je wyjmę, żeby je nakarmić. Te maluchy wydają się być odważniejsze od flavusów, a są od nich sporo mniejsze. Bardzo wdzięczna kolonia.
Załączniki
IMG_3943.JPG
IMG_3951.JPG
IMG_3949.JPG
IMG_3948.JPG
IMG_3946.JPG
IMG_3945.JPG
IMG_3944.JPG
Raclaw
Posty: 163
Rejestracja: czw 31 maja, 2018

śr 17 kwie, 2019

Po mega długiej przerwie wracam na łono forum!

Niestety, ze względu na poważne zmiany, przeprowadzki i utrudnienia życiowe musiałem zrezygnować na tamten czas z hodowli mrówek. Mróweczki wypuściłem, formi zakupione mam zachowane.

Dlatego ta kolonia jest już zamknięta. Nie będzie update'u.

Od niedawno zacząłem na nowo stawać na nogi, a to wiąże się z możliwością do powrotu do myrmekologi, tak więc może, może niebawem będzie nowy temat :)
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

czw 18 kwie, 2019

Raclaw pisze: śr 17 kwie, 2019 Po mega długiej przerwie wracam na łono forum!

Niestety, ze względu na poważne zmiany, przeprowadzki i utrudnienia życiowe musiałem zrezygnować na tamten czas z hodowli mrówek. Mróweczki wypuściłem, formi zakupione mam zachowane.

Dlatego ta kolonia jest już zamknięta. Nie będzie update'u.

Od niedawno zacząłem na nowo stawać na nogi, a to wiąże się z możliwością do powrotu do myrmekologi, tak więc może, może niebawem będzie nowy temat :)
Zamykam
Zablokowany