Moje pierwsze mrówki

Zapisy obserwacyjne hodowli mrówek to cenne źródła informacji którym warto się dzielić. Oto nowy dział "Dzienniki Hodowlane". :-)

Moderatorzy: slodkie_ciacho, Moderatorzy

Araslew
Posty: 5
Rejestracja: wt 30 kwie, 2019

wt 30 kwie, 2019

Witam, dwa tygodnie temu poszedłem do lasku w moim mieście z myślą złapania małej koloni Temnothorax sp, przeglądając patyki trafiłem na małą piękną kolonie, królowa plus 15 robotnicy 😊 teraz już jest dużo jajek i larw, podekscytowany złamałem patyk trochę dalej a tu niespodzianka, samotna królowa Formica cinerea, dzisiaj ma już ładny pakiecik jajek i wszystko idzie w dobrą stronę. Taki prezęt w połowie kwietnia 😁 pozdrawiam.
Awatar użytkownika
srebrny
Posty: 1191
Rejestracja: śr 16 lip, 2014
Kontakt:

czw 02 maja, 2019

Araslew pisze: wt 30 kwie, 2019 Witam, dwa tygodnie temu poszedłem do lasku w moim mieście z myślą złapania małej koloni Temnothorax sp, przeglądając patyki trafiłem na małą piękną kolonie, królowa plus 15 robotnicy 😊 teraz już jest dużo jajek i larw, podekscytowany złamałem patyk trochę dalej a tu niespodzianka, samotna królowa Formica cinerea, dzisiaj ma już ładny pakiecik jajek i wszystko idzie w dobrą stronę. Taki prezęt w połowie kwietnia 😁 pozdrawiam.
Gratulacje łowów :)

Pytanie czy masz czym je karmić ?
Araslew
Posty: 5
Rejestracja: wt 30 kwie, 2019

czw 02 maja, 2019

Jest miodek i muszki owocówki :D
ODPOWIEDZ